N. N.

27. 08. 2024. 22:56 >> 22:56

sjajna noć crnogorskog reprezentativca

Kad Osmajić da prvi gol, onda ide do het-trika

Milutin Osmajić je drugi put otkada je član Prestona stigao do het-trika i bio najzaslužniji za ubjedljivu pobjedu Prestona na gostovanju Harogejtu na startu Liga kupa.

Crnogorski reprezentativac je pogađao u 39. minutu, na startu sudijske nadoknade 1. poluvremena i u 83. minutu za konačnih 5:0 na terenu učesnika Lige 2 (četvrti rang takmičenja).

Zanimljivo je da je hitri Nikšićanin prethodni het-trik upisao u pobjedi nad Hadersfildom 9. aprila. Od tada nije dao gol, sada je opet brojao do tri...