N.R./L.V.

17. 08. 2024. 19:15 >> 19:15

1.cfl

Uživo: Budućnost ostala sa igračem manje, pa dala dva gola i dobila Arsenal

Nakon što su svi naši klubovi završili takmičenje na evropskoj sceni, okreću se obavezama u domaćem šampionatu koje će biti nastavljeno danas i to mečevima 3. kola.

Budućnost i Arsenal će prvi na teren, meč u Tivtu je od 17 sati i 15 minuta. Biće ovo drugi meč u sezoni za oba kluba, Arsenal je u prošlom kolu pobijedio Jedinstvo, dok je Budućnost remizirala u derbiju sa Sutjeskom.

Upravo će Nikšićani na svom terenu ugostiti Petrovac,  Sutjeska je startovala sa dva neriješena rezultata i to u dva derbija, osim sa ekipom Budućnosti, pobjednika nije bilo ni u meču sa Dečićem. Na drugoj strani, Petrovac ima pobjedu i poraz. Taj okšršaj je od 20 sati, kao i presotala dva.

U Baru će se sastati Mornar i Jedinstvo Franca, dok će Otrant Olimpik u Petrovcu biti domaćin plavskom Jezeru.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u Kotoru, rivali će biti Bokelj i Dečić od 20 sati uz prenos na TVCG2.

Parovi:

17.15h Arsenal – Budućnost 0:2 (I.Bulatović 62, M. Vukotić 65.)

KRAJ:  Arsenal-Budućnost 0:2

Fudbaleri Budućnosti slavili su u Tivtu na gostovanju Arsenali sa 0:2.

"Plavo bijeli" su ostali sa igračem manje u 52. minutu kada je Miloš Brnović isključen zbog nesmotrenog poteza.

Međutim igrač manje se nije ogledao na igri podgoričkog kluba koji je načeo mrežu domaćih pogotkom Ivana Bulatovića u 65. minut, da bi četiri minuta kasnije Milan Vukotić postavio konačan rezultat.

Опширније

18:42

BUDUĆNOST UDVOSTRUČILA PREDNOST

"Plavo bijeli" dolaze do 0:2 u Tivtu nakon što je Vukotić pogodio na pas Bulatovića.

Опширније

18:36

VODI BUDUĆNOST

Bojović je uspio da sjajno prodre po desnoj strani i pošalje dobru loptu u peterac domaćih gdje se dobro snašao Ivan Bulatović.

Fudbaler Budućnosti nije htio da slavi gol iz poštovanja prema svom bivšem klubu.

Опширније

18:33

Možda i sporna situacija za podgorički tim. Grivić je bio u dobroj poziciji ali je oboren, sudija Vujisić se nije oglašavao.

Опширније

18:31

Iako ima igrača manje Budućnost je prva ozbiljnije zaprijetila. Odlična prilika za mladog Andriju Bulatovića, koji nije bio precizan.

Опширније

18:27

Nesmotrenost Miloša Brnovića. Vezni fudbaler Budućnosti je nasio na provokaciju Abdulahija i udario je fudbalera Arsenala bez lopte. Sve se to dešavalo na svega par metara od sudije Danila Vujisića koji je odmah pokazao direktan crveni karton.

Опширније

18:06

Bez golova u Tivtu nakon prvih 45 minuta.

Опширније

17:41

Nakon 25 minuta igre u Tivtu još uvijek nema prave šanse.

Опширније

17:17

Počeo je meč u Tivtu.

Опширније

16:55

Budućnost i Arsenal su odigrali 10 međusobnih utakmica. Budućnost je upisala šest pobjeda, jednom su slavili Tivćani, a viđena su i tri remija.