N.R.

17. 09. 2024. 23:00 >> 23:37

LIVE BLOG

Kraj: Endrik potvrdio pobjedu Reala, Bajern brojao do devet, Liverpulu derbi

Prvo veče novog formata Lige šampiona donijelo je spektakl, pogotovo u Minhenu, gdje je Bajern savladao zagrebački Dinamo 9:2 i postao prvi tim u istoriji elitnog takmičenja koji je na jednoj utakmici dao devet golova.

REZULTATI

Juventus - PSV 3:1 (Jildiz 21, Mekeni 27, Gonzales 52 - Saibari 90+3)

Jang Bojs - Aston Vila 0:3 (Tilemans 27, Ramzi 38, Onana 86)

Bajern - Dinamo Zagreb 9:2 (Kejn 19. penal, 57, 72. penal, 78. penal, Gereiro 33, Olis 38, 61, Sane 85, Gorecka 90+2 - Petković 49, Ogivara 50)

Milan - Liverpul 1:3 (Pulišić 3 - Konate 23, Van Dajk 41, Soboslai 67)

Real - Štutgart 3:1 (Mbape 46, Ridiger 83, Endrik 90+5 - Undav 68)

Sporting - Lil 2:0 (Đekereš 38, Debast 65)

LIVE BLOG

22:59

KrajZavršena je prva noć nove Lige šampiona, sudija je odvirao kraj na "San Siru", gdje je Liverpulč preokrenuo protiv Milana i slavio 3:1.

Опширније

22:57

KrajZavršen je i meč u Madridu, Real je slavio 3:1 protiv Štutgarta.

Опширније

22:56

GolEndrik je na debiju u Ligi šampiona, baš kao i u La Ligi, dao gol za 3:1 protiv Štutgarta u 95. minutu.

Опширније

22:55

KrajKraj u Minhenu i Lisabonu - Bajern je savladao Dinamo 9:2, a Sporting protiv Lila slavio 2:0.

Опширније

22:51

GolMrežu nesrećnog Ivana Nevistića je zatresao i Leon Gorecka u 92. minutu za Bajernovih 9:2 protiv Dinama.

Опширније

22:45

GolOsmi gol za Bajern daje Leroj Sane u 85. minutu.

Опширније

22:44

GolReal opet vodi od 83. minuta, gol nakon kornera Luke Modrića je dao Antonio Ridiger. Glavom, naravno.

Опширније

22:39

Ko zna, možda kapiten Engleske do kraja meča protiv Dinama postane četvrti igrač koji je pet puta tresao mrežu na jednoj utakmkici Lige šampiona, nakon Luiza Adrijana, Lionela Mesija i Erlinga Halanda.

Опширније

22:37

GolNovi penal, novi gol Harija Kejna, i to četvrti protiv Dinama za 7:2 u 77. minutu

Опширније

22:32

GolHari Kejn je, ipak, kompletirao het-trik, jer je pogodio iz penala za 6:2 u 72. minutu protiv Dinama.

Опширније

22:29

GolLiverpul rješava praktično sve u Milanu, Dominik Soboslai je pogodio za 1:3 u 67. minutu.

Опширније

22:28

GolIzjednačenje u Madridu! Deniz Undav je savladao Tiba Kurtou u 68. minutu, Štutgart je ovo zaslužio.

Опширније

22:27

GolSporting stavlja tačku - vodi 2:0 od 65. minuta sjajnim golom Zena Debasta, a Lil ima i igrača manje.

Опширније

22:21

GolIpak je 5:2 za Bajern, Majkl Olis u 61. minutu daje svoj drugi gol.

Опширније

22:20

VARPoništen golPoništen je još jedan gol Bajerna, odnosno het-trik Harija Kejna, jer je Serž Gnabri u začetku akcije bio u ofsajdu.

Опширније

22:17

GolHari Kejn je sada najbolji engleski strijelac u Ligi šampiona, jer je nakon 30. dao i 31. gol i pretekao Vejna Runija - Ivan Nevistić je odbranio šut Jozue Kimiha, ali je sjajni napadač natrčao na loptu i lako pogodio za 4:2 u 57. minutu.

Опширније

22:10

GolGolKakav blickrig Dinama u Minhenu! Bruno Petković je smanjio u 49. minutu, a čim se krenulo sa centra pogodio je i Takuja Ogivara za 3:2!

Bayern Munich 3 - [2] Dinamo Zagreb - Takuya Ogiwara 50'
byu/OptimusCloyster insoccer

Опширније

22:06

GolRealu je bila dovoljna 21 sekunda u 2. poluvremenu da postigne gol protiv Štutgarta. Loša reakcija Maksimilijana Mitelšteta, koji nije prekinuo pas Orelijena Čuamenija ka Rodrigu, koji je pronašao samog Kilijana Mbapea, a on pogodio praznu mrežu.

Опширније

21:50

Poluvrijeme na četiri utakmice koje su počele u 21 čas. Bajern vodi 3:0 protiv Dinama iz Zagreba, Liverpul 2:1 poslije preokreta u duelu sa Milanom na "San Siru", a Sporting ima 1:0 protiv Lila. Golova nema samo u duelu Reala i Štutgarta.

Опширније

21:43

Žuti kartonCrveni kartonLil od 40. minuta ima igrača manje u Portugalu, jer je drugi žuti karton dobio novi engleski reprezentativac Anhel Gomes.

Опширније

21:42

GolPreokret Liverpula po notama štopera - nakon Ibrahime Konatea, mrežu Milana je zatresao i Virdžil van Dajk. I to na praktično isti način, glavom iz peterca.

Опширније

21:39

GolGol i u Lisabonu - sjajni švedski napadač mađarskog porijekla, Viktor Đekereš, pogodio je za vođstvo Sportinga protiv Lila u 38. minutu. Nije ni čudo što šampion Portugala ne želi da ga pusti ispod 100 miliona eura, koliko iznosi izlazna klauzula.

Опширније

21:38

GolBajern gazi sve pred sobom, Majkl Olis na asistenciju Džošue Kimiha pogađa u 38. minutu za 3:0 protiv Dinama.

Bayern Munich [3] - 0 Dinamo Zagreb - Michael Olise 38'

Опширније

21:37

VARŠtutgart dominira u Madridu, a sada je imao i sreće, jer je poništen penal nakon duela Mitelšteta i njegovog zemljaka Ridigera. Sudija Halil Umut Meler je prvo pokazao na bijelu tačku, ali je nakon pregleda VAR-a preinačio odluku.

Опширније

21:34

GolBajern vodi 2:0 protiv Dinama od 34. minuta. Gol je dao Rafael Gereiro, koji je sjajno "poklopio" loptu nakon što mu je grudima savršeno spustio Džamal Musijala.

Bayern Munich [2] - 0 Dinamo Zagreb - Raphael Guerreiro 33'

Опширније

21:31

Hari Kejn je postigao 30. gol u Ligi šampiona i time se na vrhu liste najboljih engleskih strijelaca u elitnom takmičenju izjednačio sa Vejnom Runijem.

Опширније

21:29

ŠansaSalah opet nema sreće, drugi put pogađa prečku Menjanovog gola, nakon što je Francuz odlično odbranio šut Gakpa.

Опширније

21:27

ŠansaLiverpul je imao zicer za preokret u 26. minutu, ali je Diogo Žota šutirao pored gola. Mogao je i da doda loptu Gakpu, koji je bio potpuno sam ispred prazne mreže Milana.

Опширније

21:26

Pogledajte kako je Juventus stigao do pobjede nad PSV-om.

Опширније

21:25

GolLiverpul je izjednačio u Milanu u 23. minutu! Trent Aleksander-Arnold je izveo skraćeni korner, Ibrahima Konate glavom savladao zemljaka Majka Menjana.

Опширније

21:19

GolVARBajernu je poništen gol zbog ofsajda, ali je sudija gledao snimak prije pogotka Džamala Musijale i dosudio penal. Siguran sa bijele tačke je bio Hari Kejn za 1:0 u 19. minutu.

Опширније

21:18

ŠansaLiverpul je umalo stigao do izjednačenja na "San Siru", Mohamed Salah je šutirao desnom nogom i pogodio prečku.

Опширније

21:16

Poništen golVARPoništen je gol Serža Gnabrija za Bajern protiv zagrebačkog Dinama zbog ofsajda.

Опширније

21:05

GolVodi Milan u derbiju protiv Liverpula - Pulišić je pogodio već u 3. minutu za 1:0.