kvalifikacije za ligu konferencija

Kraj: Dečić nakon penala eliminisan iz Evrope

Fudbaleri Dečića igraju u Nikšiću protiv Helsinkija revanš trećeg kola kvalifikacija za Ligu konferencija. Duel je od 21 sat uz prenos na TVCG2 i Prvom programu Radija Crne Gore kao i na našem Portalu.

Finski tim prvi duel pred svojim navijačima dobio je 1:0.

Dečić je u Finskoj odigrao dobar meč, poništena su mu i dva pogotka, tako da sigurno ako ponove igru iz tog duela mogu da se nose sa Helsinkijem.

Bolji iz dvomeča Helskinkija i Dečića u plej-of rundi igraće sa slabijim iz duela trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Kalskiva i Borca iz Banja Luke.

LIVE BLOG:

23:53

Helsinki je bio bolji u penal seriji od Dečića i izborio plasman u sljedeče kolo kvalifikacija.

Опширније

23:37

KrajZavršena su oba produžetka, penali će odlučiti učesnika plej-ofa kvalifikacija za Ligu konferencija.

Опширније

23:29

Bez mnogo uzbuđenja u produžecima, sve miriše na penale u Nikšiću.

Опширније

23:01

KrajPočeo je prvi produžetak.

Опширније

22:58

KrajZavršen je duel u Nikšiču, nakon 90 minuta Dečić - Helsinki 2:1, igraće se produžeci nakon što je Helsinki prvi meč dobio 1:0.

Опширније

22:54

GolGol za Dečić u 94. minutu - Mašović je nakon asistencije Stijepovića donio 2:1 i osigurao produžetke.

Опширније

22:40

Kao da su ostali bez snage igrači Dečića, Helsinki bolji u završnici meča, kontorliše situaciju na terenu.

Опширније

22:30

Velika šansa za Helsinki - Ervin je istrčao kontranapad, ali ga je zaustavio Nikić.

Опширније

22:11

ŠansaOgnjen Stijepović je pogodio stativu nakon centaršuta Sekulovića iz kornera, ostaje 1:1.

Опширније

22:04

KrajPočelo je drugo poluvrijeme.

Опширније

21:48

KrajZavršeno je prvo poluvrijeme, Dečić - Helsinki 1:1.

Опширније

21:45

GolHelsinki je došao do izjednačenja u samom finišu prvog poluvremena, pogodio je Plandž za 1:1.

Опширније

21:41

ŠansaOpet je zaprijetio Dečić - Striković je promašio gol sa pet metara.

Опширније

21:34

ŠansaNova prilika za Dečić - pokušao je Kajević u 32. minutu, lopta je otišla pored gola.

Опширније

21:28

GolGol za Dečić - fenomenalno je reagovao Pulejo, ukrao loptu i potom stigao do šesnaesterca i pogodio za 1:0.

Опширније

21:08

ŠansaDobra prilika za Dečič i to u 8. minutu - odličan centaršut Maleševića, glavom je probao Matić, ali je gađao prevo u golmana Helsinkija.