14. 08. 2024. 20:30 >> 22:54

LIVE BLOG

Kraj: Real osvojio šesti Superkup, Mbape postigao gol

Fudbaleri Real Madrida i Atalante igraju od 21 sat za pehar Superkupa Evrope.

U Superkupu igraju pobjednici Lige šampiona i Lige Evrope, a meč je na Nacionalnom stadionu u Varšavi.

Real se bori za šesti trofej Superkupa, a Atalanta prvi.

Sva dešavanja sa meča pratite na Poralu RTCG.

LIVE BLOG:

22:51

KrajZavršena je utakmica u Varšavi - pobjeda Reala 2:0.

Опширније

22:40

IzmjenaZavršio je svoj prvi meč u dresu Reala Kilijan Mbape.

Dobio je aplauze sa tribina, umjesto njega u igri je Brahim Dijaz.

Опширније

22:28

GolNovi gol za Real Madrid - Mbape je već u prvom meču došao do gola, asistirao mu je Belingem, a Francuz bez problema sa deset metara pogodio mrežu za 2:0 u 68. minutu.

Опширније

22:22

Žuti kartonŽuti karton je dobio Đimšiti.

Опширније

22:18

GolVodi Real 1:0, fenomenalno je prošao po lijevoj strani Vinisijus, prošetao se do peterca, a onda dodao loptu Valveredeu koji je imalo lak posao.

Опширније

22:06

Velika prilika za Atalantu i to u 47. minutu - dobar centaršut De Rona, šutirao je Pašalić glavom sa nekih pet metara, ali odlična odbana Kurtoe.

Опширније

22:03

KrajPočelo je drugo poluvrijeme u Varšavi.

21:47

Najveća prilika na meču, Rodrigo je pogodio prečku u prvom minutu nadoknade prvog dijela - lopta je nekako došla do igrača Reala na nekih deset metara od gola, odlično ga je proigrao Vinisijus, ali je Atalanta imala sreće, ostaje 0:0.

Опширније

21:45

Žuti kartonŽuti karton dobio je i Vinisijus.

Опширније

21:36

Žuti kartonŽuti karton dobio je i Belingem u 35. minutu.

Опширније

21:27

Pokušaj Atalante u 27. minutu - Ederson je probao sa preko dvadeset metara, lopta je otišla pored gola.

Опширније

21:17

Pokušao je Mbape nakon što je Valverde ubacio loptu sa desne strane u peterac, ali je ipak izblokiran u 15. minutu.