N. N.

01. 10. 2024. 18:45 >> 21:17

LIVE BLOG

Uživo: Glazer opet primio gol u svoj ugao, spektakl u Dortmundu

Uz Portal RTCG pratite 2. kolo Lige šampiona i devet utakmica, od kojih će dva biti derbiji: Arsenal - Pari Sen Žermen i Bajer - Milan.

2. KOLO

Arsenal - Pari Sen Žermen 0:0

Barselona - Jang bojs 1:0 (Levandovski 8)

Bajer Leverkuzen - Milan 0:0

Borusija Dortmund - Seltik 2:1 (Džan 8, Adejemi 11 - Maeda 9)

Inter - Crvena zvezda 1:0 (Čalhanoglu 11)

PSV - Sporting 1:0 (Shauten 15)

Slovan - Mančester siti 0:2 (Gindogan 8, Foden 15)

ZAVRŠENO

Štutgart - Sparta Prag 1:1 (Mijo 7 - Kairinen 32)

Salcburg - Brest 0:4 (Sima 24, 70, Kamara 66, Pereira-Laž 76)

LIVE BLOG

21:15

GolGolOpet dva gola u gotovo istoj sekundi - Fil Foden je u 15. minutu donio 2:0 Mančester sitiju na gostovanju Slovanu, a PSV je pogotkom Jerdija Shautena poveo protiv Sportinga.

Опширније

21:12

GolNovi gol u Dortmundu, Borusija opet vodi od 11. minuta, strijelac Karim Adejemi.

Опширније

21:11

GolGolman Crvene zvezde Omri Glazer je i na drugoj utakmici u Ligi šampiona primio gol u svoj ugao iz slobodnog udarca, savladao ga je Hakan Čalhanoglu za vođstvo Intera 1:0 u 11. minutu.

Inter [1] - 0 Crvena zvezda - Hakan Calhanoglu free-kick 11'
byu/OptimusCloyster insoccer

Опширније

21:10

GolMančester siti vodi od 8. minuta u Bratislavi, mrežu Slovana je zatresao Ilkaj Gindogan.

Опширније

21:09

GolSeltik je ekspresno izjednačio na "Vestfalenu", pogodio je Dajzen Maeda u 9. minutu.

Опширније

21:08

GolGolDva gola gotovo u isto vrijeme - Robert Levandovski je pogodio mrežu Jang Bojsa u 8. minutu za vođstvo Barselone, a njegovom bivšem klubu Borusiji Dortmund prednost protiv Seltika je donio Emre Džan.

Опширније

21:07

Počelo je sedam mečeva u 21 čas, nema golova poslije sedam minuta.

Опширније

20:39

KrajBrest je pobijedio u Salcburgu 4:0 i prvi je na tabeli Lige šampiona sa šest bodova i gol-razlikom 6:1. Bajci tima sa zapada Francuske nema kraja.

Опширније

20:36

KrajZavršen je meč u Štugartu, Sparta je uzela bod (1:1).

Опширније

20:25

Simfonija Bresta u Mocartovom gradu - francuski tim vodi 4:0 protiv Salcburga. Gol Matijasa Pereira-Laža u 76. minutu pogledajte OVDJE.

Опширније

20:16

GolBrest rješava sve dileme u Salcburgu, svoj drugi gol večeras je dao Abdala Sima u 70. minutu. Napadaču iz Senegala je ovo treći pogodak u Ligi šampiona. Gol pogledajte OVDJE.

Опширније

20:14

Štutgart napada, ali nema pravih šansi protiv Sparte, koja rutinski drži 1:1.

Опширније

20:12

GolBrest je kao autsajder ušao u Ligu šampiona, a sada je na 1. mjestu - francuski tim vodi 2:0 protiv Salcburga u Austriji i na pragu je druge pobjede. Drugi gol je dao Mahdi Kamara, pogledajte ga OVDJE.

Опширније

19:36

KrajKraj 1. poluvremena i u Austriji, Brest vodi 1:0 protiv Salcburga.

Опширније

19:31

KrajZavršeno je 1. poluvrijeme na utakmici Štutgart - Sparta (1:1).

Опширније

19:19

GolSparta je izjednačila u Štutgartu, strijelac Kan Kairinen iz slobodnog udarca u 32. minutu. Gol pogledajte OVDJE.

Опширније

19:09

GolBrest vodi u Salcburgu, gol je dao Abdala Sima iz kontre u 24. minutu. Zanimljivo, napadač iz Senegala je pogotkom srušio Šturm prije dvije sedmice. Gol pogledajte OVDJE.

Опширније

18:58

VARPoništen golPoništen je autogol Edimilsona Fernadesa iz Bresta, zbog ofsajda u kojem je bio štoper Salcburga Samson Baidu. Situaciju pogledajte OVDJE.

Опширније

18:54

GolŠtutgart je poveo protiv Sparte u 7. minutu, strijelac Francuz Enco Mijo. Gol pogledajte OVDJE.

Опширније

18:43

Program otvaraju dueli Štutgart - Sparta i Salcburg - Brest. Njemački tim je u 1. kolu namučio Real Madrid, ali je u finišu poklekao na "Santjago Bernabeuu", dok je praški velikan slavio 3:0 protiv Salcburga.

Tim iz Mocartovog grada će pokušati da se iskupi protiv Bresta, koji je na debiju u Ligi šampiona porazio drugog predstavnika Austrije, Šturm.