17:15

Hrvatska opet vodi, Bukić koristi igrača više za 7:6.

Опширније

17:14

Dug napad sa igračem više, činilo se da će biti prokockan, ali je Đuro Radović sjajno pogodio za 6:6.

Опширније

17:12

Drugi peterac za Hrvatsku, sada ga koristi Fatović - 6:5.

Опширније

17:06

Na polovini meča je 5:5, blistaju Bogdan Đurđić i Dejan Lazović

Опширније

17:05

Prvi promašaj Đurđića, ali je bio jako blizu - pogodio je prečku parabolom sa velike udaljenosti.

Опширније

17:04

Bogdan Đurđić opet pogađa i pokazuje da je glavna snaga Crne Gore u napadu.

Опширније

17:03

Zbog ovoga se Maro Joković vratio u reprezentaciju Hrvatske - majstorski gol na isteku napada za 5:4.

Опширније

17:02

Stefan Vidović donosi izjednačenje na dva minuta i 23 sekunde do kraja.

16:58

Hrvatska peti put ne koristi igrača više.

Опширније

16:56

Hrvatska opet rutinski koristi napad sa igračem više, Burić je povisio na 4:2.

Опширније

16:55

Drugi gol za Crnu Goru, opet iz daljine - sjajan hitac Bogdana Đurđića za 3:2.

Опширније

16:51

Sreća - užasan šut Marinić-Kragića iz peterca, ispala mu je lopta. Kraj 1. četvrtine, 3:1 za Hrvate.

Опширније

16:50

Peterac za Hrvatsku.

Опширније

16:46

Hrvatska opet koristi igrača više, Fatović je povisio na 3:1.

Опширније

16:45

Vlado Popadić daje prvi gol za Crnu Goru poslije pet minuta i šest sekundi igre, savladao je zemljaka Tonija na golu Hrvatske.

Опширније

16:44

Opet ništa od napada sa igračem više.

Опширније

16:42

Novi gol za Hrvatsku, Žuvela koristi igrača više - Crna Gora gubi 2:0 na polovini 1. četvrtine.

Опширније

16:40

Crna Gora nije iskoristila napad sa igračem više, ali nije ni Hrvatska. Odlična odbrana Lazovića.

Опширније

16:38

Hrvatska vodi 1:0, napad sa igračem više koristi Bukić.

Опширније

16:34

Rukometašice Švedske su rutinski savladale Njemačku (31:28) i upisale drugu pobjedu u Parizu. Nova igračica Budućnost Dženi Karlson je bila najefikasnija sa sedam golova.

Опширније

16:31

Jedna od vijesti dana je i Stiven van de Velde, holandski odbojkaš na pijesku, koji je izviždan kada se pojavio na olimpijskom borilištu.

On je 2016. godine osuđen na četiri godine zatvora pošto je silovao 12-godišnju maloljetnicu, te ni ne čudi što je u Parizu dobio neprijateljsku dobrodošlicu.

Опширније

16:09

Ženska odbojkaška reprezentacija Poljske počela je turnir trijumfom nad Japanom 3:1 (20:25, 25:22, 25:23, 28:26).

Japanke nisu imale rješenje za tandem Korneluk/Stisjak koji je osvojio 39 poena.

Опширније

15:24

Barbora Krejčikova, šampionka Vimbldona, namučila se u prvom kolu olimpijskog turnira.

Čehinja je poslije velike borbe i dva sata i 55 minuta igre pobijedila 71. na svijetu, Saru Soribes Tormo iz Španije, 4:6, 6:0, 7:6 (2).

U setu odluke, prva je došla do brejka za 4:2, ali je Soribes Tormo uzvratila odmah ribrejkom za 4:3.

Set je otišao u taj-brejk u kojem je Krejčikova slavila sa 7:2.

Ona će u drugom kolu igrati protiv Vang Ksin iz Kine koja je pobijedila Tamaru Korpač iz Njemačke.

Опширније

13:53

Velika greška organizatora na košarkaškom turniru - košarkašima Južnog Sudana je intonirana pogrešna himna, zbog čega su se žestoko bunili. Greška je brzo ispravljena, a Karlik Džons i drugovi su potom slavili protiv Portorika 90:79.

Опширније

13:35

Debitanti na OI, košarkaši Južnog Sudana, savladali su Portoriko 90:79. Novi plejmejker Partizana Karlik Džons je bio najbolji sa 19 poena, sedam skokova i šest asistencija, a pratio ga je Marijal Šajok sa 15 koševa.

U poraženom timu najbolji je bio Hose Alvarado iz Nju Orleans Pelikansa sa 26.

Опширније

13:28

Rafael Nadal je do 11.30 časova imao pravo da odustane od meča sa Martonom Fučovičem, ali ga nije iskoristio. Kralj Pariza je odradio cijeli trening na "Filip Šatrijeu" i biće spreman za duel protiv Mađara. Pobjednik će se u 2. kolu sastati sa Novakom Đokovićem.

Опширније

13:22

Japan je odigrao spektakularan meč protiv vaterpolista Srbije, dugo prijetio, ali je branilac titule iz Tokija slavio 16:15.

Heroj "delfina" je bio Tivćanin Dušan Mandić, koji je minut i 35 sekundi prije kraja dao sjajan gol za konačni rezultat. Bio mu je to sedmi pogodak. U poraženom timu sjajan je bio Jusuke Inaba sa šest golova.

Опширније

13:06

Kraj meča na "Suzan Lenglanu", kraj olimpijskog nastupa za Danku Kovinić. Najbolja crnogorska teniserka je imala tri vezane brejk šanse, potom još jednu, ali ih nije iskoristila, pa je Marija Sakari slavila 6:0, 6:1 nakon 57 minuta igre.

Опширније

13:00

Nažalost, na kanalu koji smo zakupili prije početaka Olimpijskih igara nije bilo prenosa meča naše teniserke, zbog procjene režije da na njemu ide duel sa stadiona "Filip Šatrije".

Опширније

12:59

Danka je spasila dvije brejk loptu, ali nije i treću. Grkinja vodi 5:1 u 2. setu i serviraće za pobjedu, a prošlo je svega 50 minuta.

Опширније

12:55

Nastup Danke Kovinić na Olimpijskim igrama u Parizu se bliži kraju, jer Marija Sakari vodi 4:1 u 2. setu.

Опширније

12:50

Novi brejk Sakari za 3:1.

Опширније

12:47

Sakari dobija gem na svoj servis bez izgubljenog poena i vodi 2:1 u 2. setu.

Опширније

12:44

Sakari vraća brejk, 1:1 u 2. setu.

Опширније

12:39

Konačno! Danka se probudila i osvojila prvi gem na startu 2. seta, i to na servis protivnice.

Опширније

12:33

Danka je došla do djusa, ali je izgubila naredna dva poena, a Sakari iskoristila drugu set-loptu za 6:0 posluje samo 24 minuta igre.

Опширније

12:27

Danka je zaprijetila na servis protivnice, vodila 30:15, ali nije mogla da izbjegne novi izgubljeni gem - 0:5.

Опширније

12:24

Danka je nemoćna protiv svjetskog broja osam, Sakari vodi 4:0.

Опширније

12:18

Kovinićeva je osvojila prvi poen u 3. gemu, kada se loptica koju je Sakari uputila od vrha mreže vratila u njeno polje, ali to je bilo sve - Grkinja vodi 3:0.

Опширније

12:15

Duga pauza je očito ostavila traga na igri najbolje crnogorske teniserke, koja ni na svoj servis nije osvojila poen. Do sada je napravila pet neiznuđenih grešaka i dvije dvostruke na servisu, a samo jednu iznuđenu.

Опширније

12:12

Danka gubi prvi gem bez osvojenog poena. Sada će ona da servira.

Опширније

12:11

Nažalost, iz Pariza dobijamo samo signal sa stadiona "Filip Šatrije", gdje igraju Barbora Krejčikova i Sara Soribes-Tormo, a ne sa "Suzan Lenglana" gdje je duel Kovinićeve i Sakari.

Опширније

12:10

Meč Danke Kovinić sa Marijom Sakari prate premijer Milojko Spajić sa šefom kabineta Brankom Krvavcem, predsjednikom COK-a Dušanom Simonović i ministrom sporta i mladih Dragoslavom Šćekićem.

Опширније

12:01

Ubjedljiva pobjeda Španije na startu vaterpolo turnira protiv Australije - 9:5. Alberto Munjaris je dao tri gola, najbolji igrač svijeta Alvaro Granados i legendarni Felipe Perone po dva.

Za "ozi šarkse" su po tri puta pogodili Miloš Maksimović i Džejkob Merčep, ali su šutirali po čak 13 puta!

Опширније

11:54

Опширније

11:11

Treće zlato Kini na igrama u Parizu donio je Si u streljaštvu i to u disciplini vazdušni pištolj na 10 metara - veoma uzbudljivo finale a na kraju je zlato pripalo Kinezu koji je imao prednost od 0.9 krugova.

Опширније

10:44

Rukometašice Mađarske pobijedile su nakon preokreta Brazil 25:24 u 1.kolu turnira u Parizu . Brazil je imao u više navrata i pet golova prednosti u drugom poluvremenu, uspjele su Mađarice da se vrate i na kraju golom Šimon pet sekundi prije kraja dođu do trijumfa.