Žabljak
Pretežno oblačno
14.9 °C
Pljevlja
Malo oblačno
17.3 °C
Herceg Novi
Vedro
27.2 °C
Nikšić
Pretežno oblačno
24.4 °C
Cetinje
Vedro
28.1 °C
Bar
Umjereno oblačno
27.4 °C
Podgorica
Umjereno oblačno
31.4 °C
Ulcinj
Umjereno oblačno
27.9 °C
Kolašin
Malo oblačno
20.9 °C

Raspored i rezultati utakmica

08. 06. 2018.   >>  18:47 0

Raspored i rezultati utakmica Mundijala

14. jun - 15. jul

Grupa A:

TIM P W D L F A +/- PTS
Rusija 2 2 0 0 8 1 7 6
Urugvaj 2 2 0 0 0 2 6
Saudijska Arabija 2 0 0 2 0 6 -6 0
Egipat 2 0 0 2 1 4 -3 0

 

1. kolo:

Moskva, Lužnjiki - 14. jun (17.00): Rusija - Saudijska Arabija 5:0 (2:0)
Jekaterinburg - 15. jun (14.00): Egipat - Urugvaj  0:1 (0:0)

2. kolo:

Sankt Peterburg - 19. jun (20.00): Rusija - Egipat 3:1 (0:0)
Rostov - 20. jun (17.00): Urugvaj - Saudijska Arabija 1:0 (1:0)

3. kolo:

Samara - 25.jun (16.00): Urugvaj - Rusija
Volgograd - 25. jun (16.00): Saudijska Arabija - Egipat

 

Grupa B:

TIM P W D L F A +/- PTS
Portugal 2 1 1 0 4 3 1 4
Iran 1 1 0 0 1 0 1 3
Španija 1 0 1 0 3 3 0 1
Maroko 2 0 0 2 0 2 -2 0



1. kolo:

Sankt Peterburg - 15. jun (17.00): Maroko - Iran 0:1 (0:0)
Soči - 15. jun (20.00): Portugal - Španija 3:3 (2:1)

2. kolo:

Moskva, Lužnjiki - 20. jun (14.00): Portugal - Maroko 1:0 (1:0)
Kazanj - 20. jun (20.00): Iran - Španija

3. kolo:

Saranks - 25. jun (20.00): Iran - Portugal
Kalinjingrad - 25. jun (20.00): Španija - Maroko

 

Grupa C:

TIM P W D L F A +/- PTS
Francuska 1 1 0 0 2 1 1 3
Danska 1 1 0 0 1 0 1 3
Australija 1 0 0 1 1 2 -1 0
Peru 1 0 0 1 0 1 -1 0

 

1. kolo:

Kazanj - 16. jun (12.00): Francuska - Australija 2:1 (0:0)
Saransk - 16. jun (18.00): Peru - Danska 0:1 (0:0)

2. kolo:

Jekaterinbrug - 21. jun (14.00): Francuska - Peru
Samara - 21. jun (17.00): Danska - Australija

3. kolo:

Moskav, Lužnjiki - 26. jun (16.00): Danska - Francuska
Soči - 26. jun (16.00): Australija - Peru

 

Grupa D:

TIM P W D L F A +/- PTS
Hrvatska 1 1 0 0 2 0 2 3
Island 1 0 1 0 1 1 0 1
Argentina 1 0 1 0 1 1 0 1
Nigerija 1 0 0 1 0 2 -2 0



1. kolo:

Moskva, Otkritje Arena - 16. jun (15.00): Argentina - Island 1:1 (1:1)
Kalinjingrad - 16. jun (21.00): Hrvatska - Nigerija 2:0 (1:0)

2. kolo:

Nižnji Novgorod - 21. jun (20.00): Argentina - Hrvatska
Volgograd - 21. jun (17.00): Island - Nigerija

3. kolo:

Sankt Peterburg - 26. jun (20.00): Nigerija - Argentina 
Rostov - 26. jun (20.00): Island - Hrvatska

 

Grupa E:

TIM P W D L F A +/- PTS
Srbija 1 1 0 0 1 0 1 3
Brazil 1 0 1 0 1 1 0 1
Švajcarska 1 0 1 0 1 1 0 1
Kostarika 1 0 0 1 0 1 -1 0



1. kolo:

Samara - 17. jun (14.00): Kostarika - Srbija 0:1 (0:0)
Rostov - 17. jun (20.00): Brazil - Švajcarska 1:1 (1:0)

2. kolo:

Sankt Peterburg - 22. jun (14.00): Brazil - Kostarika
Kalinjingrad - 22. jun (20.00): Srbija - Švajcarska

3. kolo:

Moskva, Otkritje arena - 27. jun (20.00): Srbija - Brazil
Nižnji Novgorod - 27. jun (20.00): Švajcarska - Kostarika

 

Grupa F:

TIM P W D L F A +/- PTS
Švedska 1 1 0 0 1 0 1 3
Meksiko 1 1 0 0 1 0 1 3
Južna Koreja 1 0 0 1 0 1 -1 0
Njemačka 1 0 0 1 0 1 -1 0



1. kolo:

Moskva, Lužnjiki - 17. jun (17.00): Njemačka - Meksiko 0:1 (0:1)
Nižnji Novgorod - 18. jun (14.00): Švedska - Južna Koreja 1:0 (0:0)

2. kolo:

Soči - 23. jun (17.00): Njemačka - Švedska
Rostov - 23. jun (20.00): Južna Koreja - Meksiko

3. kolo.

Kazanj - 27. jun (16.00): Južna Koreja - Njemačka
Jekaterinbrug - 27. jun (16.00): Meksiko - Švedska

 

Grupa G:

TIM P W D L F A +/- PTS
Belgija 1 1 0 0 3 0 3 3
Engleska 1 1 0 0 2 1 1 3
Tunis 1 0 0 1 1 2 -1 0
Panama 1 0 0 1 0 3 -3 0

 

1. kolo:

Soči - 18. jun (17.00): Belgija - Panama 3:0 (0:0)
Volgograd - 18. jun (20.00): Tunis - Engleska 1:2 (1:1)

2. kolo:

Moskva, Otkritje arena - 23. jun (14.00): Belgija - Tunis
Nižnji Novgorod 24. jun (14.00): Engleska - Panama

3. kolo:

Kalinjingrad - 28. jun (20.00): Engleska - Belgija
Saransk - 28. jun (20.00): Panama - Tunis

 

Grupa H:

TIM P W D L F A +/- PTS
Japan 1 1 0 0 2 1 1 3
Senegal 1 1 0 0 2 1 1 3
Poljska 1 0 0 1 1 2 -1 0
Kolumbija 1 0 0 1 1 2 -1 0



1. kolo:


Saransk - 19. jun (14.00): Kolumbija - Japan 1:2 (1:1)
Moskva, Otkritje arena - 19. jun (17.00): Poljska - Senegal 1:2 (0:1)


2. kolo:

Jekaterinburg - 24. jun (17.00): Japan - Senegal
Kazanj - 24. jun (20.00): Poljska - Kolumbija

3. kolo:

Volgograd - 28. jun (16.00): Japan - Poljska
Samara - 28. jun (16.00): Senegal - Kolumbija

Komentari 0

ostavi komentar

Ostavi komentar

Pravila komentarisanja sadržaja Portala RTCG
Poštujući načelo demokratičnosti, kao i pravo građana da slobodno i kritički iznose mišljenje o pojavama, procesima, događajima i ličnostima, u cilju razvijanja kulture javnog dijaloga, na Portalu nijesu dozvoljeni komentari koji vrijeđaju dostojanstvo ličnosti ili sadrže prijetnje, govor mržnje, neprovjerene optužbe, kao i rasističke poruke. Nijesu dozvoljeni ni komentari kojima se narušava nacionalna, vjerska i rodna ravnopravnost ili podstiče mržnja prema LGBT populaciji. Neće biti objavljeni ni komentari pisani velikim slovima i obimni "copy/paste" sadrzaji knjiga i publikacija.Zadržavamo pravo kraćenja komentara.

Da biste komentarisali vijesti pod vašim imenom

Ulogujte se

Novo