03. 09. 2022. 20:28 >> 20:24

2. CFL

Kom novi lider, prvi trijumf Zete

Fudbaleri Zete ostvarili su prvu pobjedu, a u četvrtom kolu Druge crnogorske lige slavio je i novi lider, Kom.

Kom je do pobjede protiv Berana od 1:0 došao pogotkom rezerviste Martina Đukanovića u 85. minutu.

Ekipa iz podgoričkog naselja Zlatica je trećim trijumfom, nakon remija Igala, preuzela čelo tabele.

Prvi šampion u nezavisnoj Crnoj Gori savladao je u Golubovcima ekipu Nikšića 3:1.

Do pobjede došao je golovima Filipa Kalačevića u 18, Balše Radusinovića u 51. i Lazara Rakočevića u 67. minutu.

Jedini pogodak za nikšićki tim postigao je Predrag Videkanić u 64. minutu.

Igalo je je na DG areni igralo sa ekipom Podgorice neriješeno 2:2.

Gosti, koji su uoči ovog kola sa ekipom Mladosti dijelili prvo mjesto na tabeli, poveli su golom Miloša Grbića u 42. minutu.

Domaćin je izjednačio autogolom Nemanje Petrovića u 48, a novo vođstvo Igalu donio je Bojan Kopitović u 65. minutu.

Konačan rezultat postavio je Dušan Vuković iz jedanaesterca u 87. minutu.

Pobjednika nije bilo ni u komšijskom derbiju, između Bokelja i Grblja, koji su u Kotoru igrali 1:1.

Gosti su poveli efektnim pogotkom Vasilija Čavora u 39. minutu.

Konačan rezultat postavio je Igor Vukčević u 87. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra u 17 sati u Ulcinju, sastaće se Otrant Olimpik i Mladost DG.