- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
02. 04. 2022. 19:56 >> 22:13 3
SKY OBJAVIO RASPORED
SP otvaraju Senegal i Holandija, Srbija protiv Brazila 24. novembra
Iako se Mundijal u Kataru održava pred sami kraj 2022. godine sigurno je da uzbuđenja neće izostajati te da ćemo svaki dan imati priliku da gledamo po neku zanimljivu utakmicu. Objavljen je i zvanični raspored utakmica grupne faze za Svjetsko prvenstvo 2022. godine te je vidljivo da ćemo skoro svaki dan imati po neki zanimljiv susret koji ćemo moći pratiti preko naših malih ekrana.
Britanski Sky objavio je raspored. Ovo je posljednji svjetski šampionat u kom će nastupati 32 ekipe, jer će se Mundijal od 2026. godine proširiti na 48 nacionalnih selekcija koje će igrati u 16 grupa po tri ekipe.
Svjetsko fudbalsko prvenstvo u Kataru, mimo tradicije da domaća selekcija igra prvi meč na šampionatu, otvoriće duel Holandije i Senegala u Dohi.
Domaćin i Ekvador svoj meč odigraće istog dana, ali od 17 sati.
Prvog dana takmičenja na programu su i utakmice B grupe.
Svjetsko prvenstvo u Kataru na programu je od 21. novembra do 18. decembra.
Raspored utakmica
Senegal – Holandija (Grupa A) - 11.00
Engleska – Iran (Grupa B) - 14.00
Katar - Ekvador - 17.00
SAD – Ukrajina/Vels/Škotska (Grupa B) - 20.00
22. novembar
Argentina – Saudijska Arabija (Grupa C) - 11.00
Danska – Tunis (Grupa D) - 14.00
Meksiko – Poljska (Grupa C) - 17.00
Francuska – Australija/UAE/Peru (Grupa D) - 20.00
23. novembar
Maroko – Hrvatska (Grupa F) - 11.00
Njemačka – Japan (Grupa E) - 14.00
Španija – Kostarika/Novi Zeland (Grupa E) - 17.00
Belgija – Kanada (Grupa F) - 20.00
24. novembar
Urugvaj – Južna Koreja (Grupa H) - 11.00
Švajcarska – Kamerun (Grupa G) - 14.00
Portugal – Gana (Grupa H) - 17.00
Brazil – Srbija (Grupa G) - 20.00
25. novembar
Iran – Ukrajina/Vels/Škotska (Grupa B) - 11.00
Katar – Senegal (Grupa A) - 14.00
Holandija – Ekvador (Grupa A) - 17.00
Engleska – SAD (Grupa B) - 20.00
26. novembar
Tunis – Australija/UAE/PERU (Grupa D) - 11.00
Poljska – Saudijska Arabija (Grupa C) - 14.00
Francuska – Danska (Grupa D) - 17.00
Argentina – Meksiko (Grupa C) - 20.00
27. novembar
Japan – Novi Zeland/Kostarika (Grupa E) - 11.00
Belgija – Maroko (Grupa F) - 14.00
Hrvatska – Kanada (Grupa F) - 17. 00
Španija – Njemačka (Grupa E) - 20.00
28. novembar
Kamerun – Srbija (Grupa G) - 11.00
Južna Koreja – Gana (Grupa H) - 14.00
Brazil – Švajcarska (Grupa G) - 17.00
Portugal – Urugvaj (Grupa H) - 20.00
29. novembar
Ekvador – Senegal (Grupa A) - 16.00
Holandija – Katar (Grupa A) - 16.00
Iran – SAD (Grupa B) - 20.00
Ukrajina/Škotska/Vels – Engleska (Grupa B) - 20.00
30. novembar
Tunis – Francuska (Grupa D) - 16.00
Australia/UAE/Peru – Danska (Grupa D) - 16.00
Argentina – Poljska (Grupa C) - 16.00
Meksiko – Saudijska Arabija (Grupa C) - 16.00
1. decembar
Hrvatska – Belgija (Grupa F) - 16.00
Maroko – Kanada (Grupa F) - 16.00
Japan – Španija (Grupa E) - 20.00
Novi Zeland/Kostarika – Njemačka (Grupa E) - 20.00
2. decembar
Južna Koreja – Portugal (Grupa H) - 16.00
Gana – Urugvaj (Grupa H) - 16.00
Kamerun – Brazil (Grupa G) - 20.00
Srbija – Švajcarska (Grupa G) - 20.00
3.decembar
Pobjednik A grupe - drugoplasirani B grupe - 16.00
Pobjednik C grupe - drugoplasirani D grupe - 20.00
4. decembar
Pobjednik D grupe - drugoplasirani C grupe - 16.00
Pobjednik B grupe - drugoplasirani A grupe - 20.00
5.decembar
Pobjednik E grupe - drugoplasirani F grupe - 16.00
Pobjednik G grupe - drugoplasirani H grupe - 20.00
6.decembar
Pobjednik F grupe - drugoplasirani E grupe - 16.00
Pobjednik H grupe - drugoplasirani G grupe - 20.00
Utakmice četvrtfinala, polufuinala i finala biće odrigrane od 9. do 18.decembra
Коментари3
Остави коментар