Povećaj veličinu slova Vrati na prvobitnu veličinu slova Samnji veličinu slova štampaj štampaj

Pošalji prijatelju

DVA GOLA MESIJA 19. 03. 2017. 23:10   >>  22:45 0

Barsa u drugom dijelu "slomila" Valensiju

Fudbaleri Barselone pobijedili su večeras na svom terenu Valensiju sa 4:2 u utakmici 28. kola Primere.

Barselona je druga na tabeli sa 63 boda, ima dva boda manje od prvoplasiranog Reala, ali i meč više. Valensija je na 14. poziciji sa 30 bodova.

Valensija je povela u 29. minutu golom Elijakima Mangale, ali je samo šest minuta kasnije izjednačio Luis Suares na asistenciju Nejmara.

Mangala je u 44. minutu zaradio crveni karton i poklonio Barseloni jedanaesterac koji je realizovao Lionel Mesi minuta kasnije.

Munir El Hadadi je u 46. minutu donio izjednačenje Valensiji poslije dobrog kontranapada, ali gostujuća ekipa u drugom poluvremenu nije bila opasna.

Barselona je iskoristila brojčanu prednost i golovima Mesija u 52. i Andrea Gomeša u 89. minutu slavila sa 4:2.