- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Region
22. 03. 2025.
13:59 >> 14:00
U Novom Sadu sjutra Dan žalosti zbog 16. žrtve pada nadstrešnice
Povodom smrti Vukašina Crnčevića, 16. žrtve pada nadstrešnice na željezničkoj stanici, u Novom Sadu 23. mart proglašen je Danom žalosti, saopštio je Kabinet gradonačelnika Žarka Mićina.
„Povodom smrti Vukašina Crnčevića, koji je podlegao povredama zadobijenim prilikom tragične nesreće na Željezničkoj stanici u Novom Sadu, odlukom gradonačelnika Novog Sada Žarka Mićina, 23. mart se proglašava Danom žalosti na teritoriji grada Novog Sada“, navodi se u saopštenju.
Vukašin Crnčević (19) preminuo je u petak u Vojnomedicinskoj akademiji gdje je primljen 29. januara 2025. godine poslije liječenja u Kliničkom centru Vojvodine.
„Uprkos svim preduzetim mjerama liječenja i maksimalne posvećenosti osoblja VMA, pacijent je podlegao kompleksnim povredama i nastalim komlikacijama“, saopšteno je ranije iz VMA.
Crnčević je preminuo pošto je teško povrijeđen u nesreći u Novom Sadu 1. novembra 2024. godine, prilikom pada nadstrešnice na Željezničkoj stanici.
Коментари0
Остави коментар