Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема
MNE Play
MNE Play

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Društvo

26. 02. 2015. 08:16 >> 08:32
14

S PORODICOM

Džomić u Beogradu

Protojerej stavrofor, Velibor Džomić trenutno je u Beogradu sa svojom porodicom, pišu Dnevne novine.

Džomićev advokat, Zoran Piperović kazao je da još nema ništa u slučaju prognanog sveštenika, ponavljajući da je sramno sve što se izdešavalo oko njegovog boravka u Crnoj Gori.

Džomiću je po nalogu Ministarstva unutrašnjih poslova zabranjen ulazak u Crnu Goru.

"Povodom slučaja nema ništa novo. Otac Velibor je trenutno u Beogradu i njegova porodica je otišla gore na nekoliko dana da provede vrijeme sa njim. On definitivno planira da se vrati u Crnu Goru, ali još ne znam tačno kada će to biti. Što se mene tiče, on može odmah da dođe, ali me ne bi čudilo da mu opet zabrane ulazak", kazao je Piperović.

Ocijenio je da je "velika sramota ovo što se radi".

Paroh podgorički Velibor Džomić nije juče odgovarao na telefonske pozive. 

Пратите нас на

Коментари14

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се
ЗАКЉУЧАНО: ОТКЉУЧАЈТЕ ПОВЛАЧЕЊЕМ СТРЕЛИЦЕ У ДЕСНО ...

Најновије

Најчитаније