- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Tenis
28. 06. 2025.
19:02 >> 19:02
Čitaj mi:
Siner nakon razlaza sa trenerima: Osjetio sam da je vrijeme za promjene
Prvi reket svijeta Janik Siner, po prvi put se javno oglasio nakon što je smijenio trenere Ulisesa Badija i Marka Panikija, i to samo nekoliko dana uoči početka Vimbldona. On je poručio da je smatrao da je vrijeme za "svježu krv" u stručnom štabu.
"Ništa senzacionalno se nije dogodilo. To su stvari koje se dešavaju u sportu. Ponekad je jednostavno potrebno da krenete različitim putevima, kao što sam ja sada uradio. Nema konkretnog razloga. Uradili smo zajedno sjajan posao - finale Rolan Garosa bio je veliki uspjeh, postignut zahvaljujući cijelom timu. Ali, osjetio sam da je vrijeme za nešto novo", rekao je Siner.
Italijan vjeruje da to neće poremetiti njegovu pripremu za Vimbldon.
"Znam da trenutak nije najbolji, ali ne mislim da će to uticati na moj nastup ovdje. Osjećam se dobro, i mentalno i fizički. Vimbldon je za mene poseban turnir i jedva čekam da izađem na teren", poručio je Siner.
S obzirom na to da su i Badija i Paniki imali važnu ulogu u Sinerovom teniskom napretku posljednjih godina, postavlja se pitanje ko će ubuduće voditi italijanskog asa.
"Postoji više opcija, ali sada nije pravi trenutak da o tome razmišljam. Sve je usmjereno ka nastupu u Vimbldonu", kratko je dodao Siner.
On na startu trećeg grend slema u sezoni igra sa sunarodnikom Lukom Nardijem.
Коментари0
Остави коментар