Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема
MNE Play
MNE Play

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Košarka

20. 07. 2025. 09:06 >> 09:07

Pokorio Evroligu, pa uživa na odmoru u Crnoj Gori

Trener košarkaša Fenerbahčea, litvanski stručnjak Šarunas Jasikevičijus, koristi slobodno vrijeme za odmor u Crnoj Gori.

Popularni Šaras je prije mjesec dana pokorio Evropu sa Fenerom i tako postao tek četvrti u istoriji koji može da se pohvali osvojenom Evroligom i kao igrač i kao trener (nakon Svetislava Pešića, Manuela "Lole" Sainza i Armenaka Alačatčiana).

Litvanski stručnjak iskoristio je odmor da uživa u našoj zemlji, a pohvalio se i svojim pratiocima na Instagramu uz opis: "Montenegro is calling" ("Crna Gora zove").

Пратите нас на

Коментари0

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније