D.B.

04. 07. 2024. 12:06 >> 12:06

meridianbet biznis liga u minifudbalu

DMD Delta šampion

DMD Delta šampion je prvog izdanja Meridianbet minifudbal lige pošto je u finalu pobijedila ekipu Vojske Crne Gore 3:1.

Nakon početnog odmjeravanja snaga, Obradović je iskoristio grešku golmana Vojske Drobnjaka i rezultat je bio 1:0.

Već do poluvremena DMD Delta je udvostručila prednost. Sjajna akcija nakon prekida, uspavala se odbrana Vojske a to je iskoristio Tomović kome nije bilo teško da pogodi praznu mrežu.

U nastavku susreta već u prvom minutu drugog poluvremena uspjela je Vojska Crne Gore da smanji na 2:1 pogotkom Babovića, imala blagu inicijativu za izjednačenje ali je Vučetić u kontranapadom u 30. minutu postavio konačnih 3:1 za ekipu DMD Delte.

Prethodno, u meču za treće mjesto ekipa Sincommerce je opravdala ulogu favorita i slavila 5:1 protiv ekipe Montecargo.

Na kraju su najboljima uručene nagrade i pehari, kao i zahvalnice za prijatelje i sponzore Meridianbet lige.

Najbolji golman Meridianbet Biznis lige Crne Gore je Marko Raičević iz ekipe DMD Delta.

Najbolji strijelac lige je Nemanja Nikolić iz ekipe Vojska Crne Gore. Za najboljeg igrača lige proglašen je Miloš Miličković iz ekipe Sincommerce, dok je ekipi NLB Banke uručen pehar za Fair play ekipu.

Samo finale imalo je i humanitarni karakter gdje je fondaciji Budi human uručena donacija od 2000 eura.

Rezultati:
Finale:

DMD Delta – Vojska Crne Gore 3:1 (2:0)
Sudije: Željko Anđelić i Emir Ramović.
Strijelci: Obradović u 5, Tomović 16, Vučetić u 30. minutu za DMD Deltu, Babović u 21. minutu za Vojsku Crne Gore.
DMD Delta: Raičević, Drašković, Turanjanin, Obradović, Spasojević, Tomović, Radulović, Aćimić, Laković, Kojić, Vučetić, Mijović, Despotović, Milović.
Vojska Crne Gore: Drobnjak, Dačević, Potpara, Babović, Dedović, Mitrović, Matanović, Džoganović, Nikolić, Radulović, Marković, Aleksijević.

Meč za treće mjesto:

Sincommerce – Montecargo 5:1 (3:0)
Strijelci: Miličković u 2 i 30, Bojić 4, 14, Tomašević u 38. minutu za Sincommerce, Dabanović u 26. minutu za Montecargo.
Sincommerce: Pavićević, Stojanović, N.Ivanović, Bojić, Radonjić, Jovović, Belojević, Čađenović, Miličković, M.Ivanović, S.Ivanović, Vujošević, Komatina, Gibača, Tomašević.
Montecargo: Lukić, Brković, Pelević, Matanović, Lojpur, Popović, Rešetar, Maraš, Dabanović.