27. 02. 2024. 13:48 >> 13:49

BIZNIS LIGA

RTCG remizirao sa NLB bankom, Alter Modus prekinuo niz Vojske

U balonima "Vuk" i "Arena" odigrane su utakmice sedmog kola Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu.

U grupi A, Alter Modus je prekinuo pobjednički niz Vojske Crne Gore i ujedno osvojio prvi bod u prvenstvu. U ostalim mečevima te grupe, Sincommerce je nadigrao Meridianbet rezultatom 6:3 dok je DMD Delta pogotkom Tomovića u posljednjem minutu pobijedila ekipu Maxteo DRS 3:2 .

Tabela grupe A: 1. Vojska CG 19 bodova, 2. Sincommerce 15, 3. DMD Delta 12, 4. Maxteo DRS 9, 5. Cedis 6, 6. UCG Građevinski fakultet 6, 7. Meridianbet 6, 8. Neregelia 3, 9. Alter Modus 1 bod.

U grupi B, RTCG je remizirala sa NLB bankom 2:2, a neriješen ishod je viđen i u okršaju Pošte Crne Gore i Erste banke (1:1).

Ekipa Vodovoda i kanalizacije PG je slavila sa 3:1 protiv ekipe Expo commerce, dok je Montecargo nadigrao Čistoću PG 4:2.

Sportski novinari CG su poraženi od M-tel 4:1.

Tabela grupe B: 1. Montecargo 18 bodova, 2. Pošta CG 14, 3. RTCG 13, 4. Erste banka 10, 5. M-tel 10, 6. NLB banka 9, 7. Vodovod i kanalizacija PG 8, 8. Sportski novinari CG 6, 9. Čistoća PG 5, 10. Expo commerce 3 boda.

Grupa A

Sincommerce – Meridianbet 6:3 (1:1)

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: Bojić u 3, Miličković u 22, Belojević u 23, M. Ivanović u 24, Miličković u 26. i 31. minutu za Sincommerce, D. Radusinović u 18, 27. i 30. minutu za Meridianbet.

SINCOMMERCE: Stojanović, Komatina, M. Ivanović, Jovanović, N. Ivanović, Radonjić, Bojić, Čađenović, Miličković, Tomašević, Belojević.

MERIDIANBET: Hodžić, Mehović, I. Radusinović, D. Radusinović, Bogojević, Janketić, Radenović, Radošević.

Vojska Crne Gore – Alter Modus 1:1 (1:0)

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: Babović u 12. minutu za Vojsku CG, Mehović u 25. minutu za Alter Modus.

VOJSKA CRNE GORE: Drobnjak, Matanović, Dačević, Potpara, Džoganović, Radulović, Babović, Mitrović.

ALTER MODUS: Mehović, Lukačević, Koprivica, Krsmanović, Batrićević, Bošković, Rašović, Darmanović.

DMD Delta – Maxteo DRS 3:2 (1:1)

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: Spasojević u 13, Turanjanin u 23, Tomović u 40. minutu za DMD Delta, Mešter u 8. i 36. minutu za Maxteo DRS.

DMD DELTA: Raičević, Aćimić, Radulović, Laković, Spasojević, Miličić, Tomović, Mijović, Turanjanin.

MAXTEO DRS: Uković, Tomić, Mešter, Janketić, Božović, Đoković, Raonić.

Grupa B

Čistoća PG – Montecargo 2:4 (0:0)

Balon: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Rašović u 29, Đukanović u 31. minutu za Čistoću PG, Lukić u 27. i 38, Brnović u 30. i 34. minutu za Montecargo.

ČIŠTOĆA PG: Beriša, Kavarić, Đukanović, Markišić, Z. Rašović, Ćupić, M. Rašović.

MONTECARGO: Brković, Brnović, Došljak, Kaluđerović, Rešetar, Matanović, Maraš, Perović, Lukić.

Mtel – Sportski novinari CG 4:1 (0:0)

Balon: "Arena". Sudije: Miloš Brnović i Željko Anđelić. Strijelci: Anđić u 23, Raičević u 28, Matković u 31, Radević u 34. minutu za Mtel, Antić u 39. minutu za Sportske novinare CG.

MTEL: Raičević, Radević, Gojačanin, Radević, Anđić, Nikolić, Matković, Đoković.

SPORTSKI NOVINARI CG: Perović, Brajković, Radulović, Šuković, Antić, Ivanović.

NLB banka – RTCG 2:2 (0:0)

Balon: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Abazović u 34, Tuzović u 40. minutu za NLB banku, Gačević u 30, Paljević u 35. minutu za RTCG.

NLB BANKA: Dragaš, Tuzović, Kažić, Sakovski, Abazović, Dulović, Vujošević, Milikić, Đurović, Pešić.

RTCG: Gačević, Janjić, Raonić, Burzanović, Paljević, Čađenović.

Vodovod i kanalizacija PG – Expo Commerce 3:1 (0:0)

Balon: "Arena". Sudije: Miloš Brnović i Emir Ramović. Strijelci: Škatarić u 26. i 40, Fetić u 35. minutu za Vodovod i kanalizaciju PG, Živković u 30. minutu za Expo Commerce.

VODOVOD I KANALIZACIJA PG: Jelenić, Škatarić, Brnović, Milić, Maraš, Radičević, Dujović, Fetić.

EXPO COMMERCE: Raković, Kuzman, Milačić, Vukašinović, Živković, Pejović.