L.V.

13. 02. 2024. 12:16 >> 12:17

BIZNIS LIGA

Drugi poraz RTCG-a, Vojska CG slavila u derbiju grupe A

Ekipa RTCG-a poražena je u duelu protiv Pošte Crne Gore sa 3:2 u šestom kolu Meridianbet Biznis lige.

To je drugi poraz za ekipu RTCG-a u meču koji je obilježio fudbaler Pošte Krsmanović.

On je postigao sva tri gola za svoj tim, ali i jedan auto gol.

Jedini gol za RTCG postigao je Janjević.

U derbiju kola Vojska Crne Gore je slavila protiv Sincommerca nakon poreokreta sa 6:3.

U prvom poluvremenu viđena je tvrda igra i tek jedan gol i to Sincommerca, kada je Miličković pogodio mrežu.

Međutim u nastavku totalna promjena ritma koja je više odgovarala ekipi Vosjke, koja je het trikom Nikolića i sa dva gola Babovića preokrenula rezultat i ostala jedina neporažena ekipa.

REZULTATI KOLA

GRUPA A

Maxteo DRS – Meridianbet 4:2 (2:2)

Balon sala: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Raičević u 6, Janketić u 17, Mešter u 28, Tomić u 39. minutu za Maxteo DRS, Radusinović u 2, Radošić u 18. minutu za Meridianbet.

MAXTEO DRS: Uković, Đoković, Božović, Tomić, Mešter, Raičević, Janketić.

MERIDIANBET: Hodžić, Plamenac, Mehović, Radošić, J. Radusinović, D. Radusinović, Bakrač.

Vojska Crne Gore – Sincommerce 6:3 (0:1)

Balon sala: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Babović u 26. i 29, Nikolić u 28, 35. i 36, Đedović u 39. minutu za Vojsku CG, Miličković u 20, Bojić u 38, N. Ivanović u 40. minutu za Sincommerce.

VOJSKA CG:Drobnjak, Aleksijević, Dačević, Đedović, Matanović, Mitrović, Nikolić, Babović.

SINCOMMERCE: Stanović, Bojić, Miličković, Tomašević, N. Ivanović, Radulović, Čađenović, Giljača, M. Ivanović.

Neregelia – DMD Delta 1:2 (0:1)

Balon sala: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Radunović u 37. minutu za Neregeliju, Tomović u 7, Vučetić u 40. minutu za DMD Deltu.

NEREGELIA: Pavićević, Božović, Knežević, Kartal, Pejović, Lekić, Žugić, Radunović.

DMD DELTA: Raičević, Turanjanin, Laković, Mijatović, Vučetić, Tomović, Aćimić, Radulović.

UCG Građevinski fakultet – Alter Modus 3:2 (2:1)

Balon sala: "Arena". Sudije: Emir Ramović i Željko Anđelić. Strijelci: Ognjenović u 2. i 35, Rogač u 14. minutu za UCG Građevinski fakultet, Rašović u 10, Batrićević u 25. minutu za Alter Modus.

UCG GRAĐEVINSKI FAKULTET: Ćalić, Đurović, Furtula, Rogač, Muhadinović, Radulović, Bujišić, Ulija, Ognjenović.

ALTER MODUS: Đuričković, Bošković, Darmanović, Batrićević, Lukačević, Jovanović, Krsmanović, Tomović. Rašović.

GRUPA B

Pošta CG – RTCG 3:2 (2:0)

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: Krsmanović u 3, 15. i 36. minutu za Poštu Crne Gore, Janjević u 27, Krsmanović (autogol) u 33. minutu za RTCG.

POŠTA CG: Vukadinović, Krsmanović, Vukčević, Jovićević, Zogović, Vuletić, Marković, Džankić.

RTCG: Gačević, Paljević, Burzanović, Janjević, Milić, Mujović, Čađenović.

NLB banka – Montecargo 1:7 (1:1)

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: Kažić u 9. minutu za NLB banka, Brnović u 17, 22. i 27, Lukić u 31, 39. i 40, Rešetar u 33. minutu za Montecargo.

NLB BANKA: Dragaš, Tuzović, Kažić, Sakovski, Abazović, Dulović, Pešić, Vuksanović, Vujošević, Milikić, Đurović.

MONTECARGO: Brković, Matanović, Lukić, Brnović, Kaluđerović, Rešetar, Maraš.

Mtel – Čistoća PG 0:2 (0:0)

Balon: "Vuk". Sudije: Momo Saveljić i Žarko Markuš. Strijelci: R. Radulović u 25, M. Radulović u 26. minutu za Čistoću PG.

MTEL: Nikolić, N.Radulović, Radević, Radović, Gojačanin, M. Radević, Anđić, Pijuk, Đoković, Matković.

ČIŠTOĆA PG: Beriša, R. Đukanović, Kavarić, N. Đukanović, R. Radulović, M. Radulović, Mrkić, Rašović, Pajović, Mujak, Markišić.