Фудбал

15. 09. 2022. 23:11   >>  00:00

ЛИГА ЕВРОПЕ

Реми Партизана и Нице у Хумској

Фудбалери Партизана и Нице одиграли су вечерас на стадиону у Хумској неријешено 1:1, у утакмици другог кола Групе Д Лиге конференција.

Већ у другом минуту до вођства долазе гости, након што је до одбијене лопте у шеснаестерцу дошао Брајан.

Црно-бијели до изједначења долазе у 60. минуту. Гомеш је оставио лопту Натху, који додаје Дијабатеу, а фудбалер из Малија се прецизним ударцем из казненог простора уписује у стријелце.

Партизан је у 70. минуту могао и до вођства, након одличне контре коју је истрчао Дијабате. Он је у шеснаестерцу оставио лопту Гомешу, који шутира преко гола.

Покушао је домаћи тим да дође до три бода, али до краја утакмице није било промјене резултата.

Келн је у другом мечу ове групе на свом терену савладао Словацко са 4:2.

На табели Групе Д води Келн са четири бода, Ница и Партизан имају по два бода, док Словацко на посљедњем мјесту има један бод.

У сљедећем колу Партизан ће гостовати Келну, а Ница игра на гостовању против Словацког. Мечеви трећег кола Лиге конференција на програму су 6. октобра.