- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Muzika
08. 07. 2014.
18:04 >> 18:11
OTVARAJU SEA DANCE
Buksovci: Dolazimo zbog Underworld-a
Organizacija "The Books of Knjige" imaće čast da otvore ovogodišnje premijerno izdanje Sea Dance festivala, koji će u sklopu velike EXIT avanture, biti održan od 15. do 17. jula na plaži Jaz.
Ceremonija otvaranja biće održana na glavnoj bini Sea Dance festivala u utorak 15. jula, a šta su Buksovci pripremili ostaje iznenađenje.
Ono što je sigurno je da će nastup na festivalu za njih, kako kažu biti odlična prilika da se upoznaju sa brojnim izvođačima na festivalu, ali i da se sklopi jedna veoma interesantna saradnja sa članovima britanskog sastava Underworld.
"Pored toga što želimo da uživamo u muziciranju mnogih sjajnih izvođača, moramo da se vidimo i sa Vidojem Turkaljem sa Zlatibora, koji dolazi da vidi i čuje bend Jamiroquai, a kod kojega smo kupili neki skorup iz mijeha", istakli su Buksovci.
Njih četvorica su otkrili da na Sea dance festival dolaze zbog benda Underworld, jer sa frontmenom grupe Karl Hajdom dogovoraju saradnju, a to je prvi put da neki crnogorski izvođač sarađuje sa zvijezdom toga kalibra.
"Naime, trebali bi da držimo ledaru sa sladoledima neđe oko Splendida, a on i njegov brat Stiven bi ušli po pola sa nama. Ako sve bude kako treba nadamo se da ćemo svi bit dobri po 3-4 hiljade eura. Probaćemo da ubačimo i kuvane klasove, ali samo ako nađemo dobar kazan, jer se onaj od prošle godine ubuđao. Ako pored ovih obaveza stignemo da poljubimo po koju djevu iz okruženja koja će se nalaziti oko main stagea, Sea dance festival će ispuniti naša očekivanja", objasnili su Buksovci.
Poklon cijena jednodnevnih ulaznica i kompleta do petka u ponoć!
Veoma ograničen kontigent jednodnevnih ulaznica za Sea Dance Festival po promo cijeni od svega 17,99 EUR za prvi dan festivala, odnosno 12,99 EUR za drugi i treći dan Sea Dance Festivala, biće u prodaji do petka u ponoć!
Od subote ujutru cijena jednodnevnih ulaznica za SEA DANCE biće 19,99 EUR za prvi dan festivala, odnosno 14,99 EUR za drugi i treći dan.
Takođe, samo do petka u ponoć biće dostupan komplet ulaznica za SEA DANCE po cijeni od 29,99 EUR, dok će od subote ujutru cijena za sva tri dana festivala iznositi 34,99 EUR.
Ulaznice po ovoj posebnoj cijeni dostupne su na 52 najbolje pozicionirana i izabrana prodajna mjesta „Štampe“ i „Tobacco S Press-a“ u 19 gradova, (detaljan spisak u odeljku "ulaznice" na www.seadancefestival.me), kao i na šalterima 17 filijala Hipotekarne banke, i na još 3 dobro poznata prodajna mjesta: PJ "AERO TRAVEL" Turistička agencija Budva, Pivnica „AS“, Trg od oružja, Stari grad Kotor, Montenegro Tourist Service u Podgorici.
Redovna cijena ulaznice za Sea Dance iznosiće 44€.
Коментари0
Остави коментар