- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Novosti dana
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Servisne informacije
16. 02. 2025.
07:10 >> 07:10
Čitaj mi:
Promjenljivo oblačno, uglavnom bez kiše
Na sjeveru Crne Gore danas umjereno do potpuno oblačno i uglavnom suvo. Ujutru po kotlinama moguća magla. Vjetar slab do umjeren sjeverni. Temperatura vazduha nešto viša u odnosu na danas.
Na jugu promjenljivo oblačno sa sunčanim intervalima i u većini mjesta bez kiše. Vjetar slab do umjeren promjenljivog smjera, na jugoistoku umjeren do pojačan sjevoroistočni. Temperature vazduha na primorju do 17 stepeni.
More umjereno talasasto. Vjetar slab do umjeren, ponegdje prijepodne i pojačan, sjevernih smjerova. Temperatura mora 14 stepeni.
Na sjeveru u ponedjeljak ponovo hladnije uz slabu kišu, ili susnježicu, a u planinama slab snijeg, dok se u utorak očekuje suvo i toplije vrijeme uz sunčane periode.
Na jugu u ponedjeljak promjenljivo oblačno, ponegdje sa slabom kišom, a u utorak suvo sa sunčanim periodima. Povremeno će duvati umjeren do pojačan sjeverni vjetar.
EVROPA
Sjutra se kiša, pljuskovi i grmljavina očekuju na jugu Italije centralnom i dijelu istočnog Mediterana. Slabe kiše biće i u jugozapadnim i zapadnim predjelima, a u Skandinaviji, sjevernim i sjeveroistočnim oblastima i u predjelima oko Crnog mora, provijavaće slab snijeg.
Na zapadnom i u centralnom Mediteranu, sunčani periodi i toplo vrijeme za ovo doba godine, dok se na sjeveru i sjeveroistoku zadražava veoma hladna vazdušna masa koja se proširila i na centralne i dio južnih predjela. Temperatura vazduha u glavnim gradovima od -9 u Moskvi do 18 u Madridu.
BALKAN
Na Balkanu dosta oblaka i u većini predjela prilično hladno i suvo vrijeme. Mjestimična kiša se očekuje na jugu i jugoistoku. Na sjeverozapadu i u centralnim predjelima temperatura vazduha malo iznad nule, dok će duž morskih obala biti oko 15 stepeni.
Коментари0
Остави коментар