- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Region
14. 11. 2025.
21:03 >> 21:03
Čitaj mi:
Pao sportski avion kod Subotice: Jedan muškarac poginuo, drugi povrijeđen
Kod Subotice je danas došlo do udesa sportskog aviona "pajper", a ekipa Centra za istraživanje nesreće u vazdušnom, željezničkom i vodnom saobraćaju će u subotu ujutro početi s uviđajem.
Direktor tog centra Nebojša Petrović je kazao večeras agenciji Beta da su predstavnici Centra u komunikaciji sa subotičkom policijom i da policajaci obezbjeđuju mjesto nesreće.
"Zbog lošeg vremena i magle u okolini Subotice i naša ekipa će sjutra rano ujutro izaći na teren da izvrši uviđaj", kazao je Petrović.
Potvrdio je da do te nesreće došlo u blizi subotičkog aerodroma i da je poginuo jedan od članova posade, a da je drugi povrijeđen i prevezen u lokalnu bolnicu.
Dodao je i da su na mjesto nesreće odmah izašli pripadnici policije i vatrogasci.
Agenciji Beta je prethodno potvđeno da je sportski avion oko 16.55 pao u okolini Subotice, i da je u nesreći jedan muškarac poginuo, dok je drugi prevezen u bolnicu.
Iz subotičke zdravstvene ustanove nijesu željeli da komentarišu stanje povrijeđenog.
Avion se srušio nedaleko od aerodroma Bikovo kod Subotice, a mediji su naveli da je u pitanju bio sportski avion sa dvoje putnika.
Policijski uviđaj je u toku, i za sada nema daljih informacija o toj nesreći.
Коментари0
Остави коментар