- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Politika
08. 02. 2015.
13:59 >> 13:55
1
PORUČILI DANAS
Mladi SNP Danilovgrad podržavaju Milića
Mladi Socijalističke narodne partije (SNP) Danilovgrad podržavaju predsjednika Srđana Milića i novo rukovodstvo stranke koju, kako su saopštili, ne doživljavaju kao sredstvo za ostvarivanje ličnih interesa i zapošljavanje.
Predsjednik Asocijacije mladih SNP-a Danilovgrad, Aleksandar Kalezić, podnio je ranije ostavku na članstvo i sve funkcije u toj partiji, navodeći da će u daljem angažmanu podržati političko djelovanje Alekse Bečića.
„Istupanje Kalezića i njegova podrška Bečiću nas apsolutno nije iznenadila, ali ona ne predstavlja većinski stav Asocijacije mladih SNP Danilovgrad. Od trenutka njegovog neizbora na odborničku funkciju, pokazivao je nezadovoljstvo i stavovi koje je iskazivao nisu bili stav Asocijacije mladih SNP Danilovgrad“, saopšteno je iz Asocijacije mladih SNP Danilovgrad.
Opštinski odbor i Asocijacija mladih, kako su naveli, nije mnogo izgubila tim napuštanjem.
„Mladi SNP Danilovgrad daju apsolutnu podršku predsjedniku Miliću i novom rukovodstvu naše partije jer partiju ne doživljavamo kao sredstvo za ostvarivanje ličnih interesa i zapošljavanje, već smo u SNP-u prepoznali snagu koja može donijeti neophodne promjene Crnoj Gori i spremni smo svu svoju energiju posvetiti osnaživanju SNP-a“, navodi se u saopštenju.
U Asocijaciji smatraju da su oni, i još mnogo mladih ljudi u svim gradovima u Crnoj Gori, dali veliki doprinos rezultatu SNP-a na prethodnim lokalnim izborima, ne manji nego Bečić ili Kalezić.
Iz Asocijacije su poručili da ne postoji ni jedan pojedinac koji može svojim odlaskom naštetiti SNP-u.
„Jer je SNP najpostojanija i najsnažnija Partija u Crnoj Gori. Snažnija i od Demokratske partije socijalista, jer članove SNP-a ne uključuje interes i strah već ideja. Čiji god motivi su drugačiji, on se dugo ne zadržava u SNP-u, a to se, evo, već po četvrti put, dokazuje“, zaključuje se u saopštenju.
Коментари1
Остави коментар