Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Politika

M.V.

21. 03. 2025. 13:21 >> 13:21
2

Demokrate: Ni Đukanović ni Živković nijesu bili na predaji liste DPS-a

Đukanović nije primijetio da nije bilo njega i Živkovića na predaji liste DPS-a u Nikšiću, ali je primijetio da Bečić nije bio na predaji lokalne liste Demokrata, saopštili su iz Demokratske Crne Gore. Oni su reagovali na izjavu bivšeg predsjednika države Mila Đukanovića, koji je kazao da u Nikšiću na predaji lista nije bilo dva prva čovjeka Demokrata, zbog međusobnog sukoba.

"Zna stvarni predsjednik DPS-a da nije Bečić mogao biti istovremeno u Briselu i u Nikšiću, ali bole ga pohvale koje su evropski zvaničnici saopštili na račun Bečića, Šaranovića i Vlade, pa dezorjentisan i uplašen halucinira. Ali i zli jezici govore da su se dva predsjendika posvađala oko toga ko je stvarni, a ko počasni", istakli su iz Demokratske Crne Gore.

Prema njihovim riječima, "predsjednik spuških pritvorenika u punom mandatu sve je nervozniji" – ali, kako kažu, ruku na srce, ima i razloga za to.

"Jedan zamjenik predsjednika mu je pobjegao glavom bez ozbira i formirao novu stranku. Drugi zamjenik predsjednika je ojadio pola Budve i glavom bez obzira pobjegao u Beograd. Jedan poslanik mu nije došao na Kongres, jer čak ni on nije mogao da povjeruje da će neko za „počasnog predsjednika“ proglasiti čovjeka koji je ovu državu učinio taocem kriminala. Jedan ministar mu je završio u spuškim kazamatima, jer je obogatio svoju majku od 80 godina onoliko koliko je on svog sina“, kažu Demokrate.

Drugi, dodaju, mu je završio sa krivičnom prijavom kao izvršilac određenog broja krivičnih djela.

„Tri pomoćnika direktora UP optužena su za najteža krivična djela, a jedan od njih bio mu je najbolji drug – sve dok ga nije izdao i prepustio na milost i nemilost pravdi koja, izgleda, konačno kuca i na njegova vrata. Dva direktora Uprave policije uhapšena i optužena za šverc, od kojih je jedan svjedočio da je to radio pod pritiskom – a svi znamo pod čijim. Dva njegova predsjednika sudova optuženi da su prodavali sudske presude i to ljudima bliskim Đukanoviću. Dva specijalna tužioca su optužena za teška krivična djela, jer ih je tjerao da nevine hapse, a krive oslobađaju. I dok su jedni završavali iza rešetaka, vi ste na prijemima i u luksuznim salonima tvrdili da ih ne poznajete. Ali, gospodine Đukanoviću, trenutak kada se i Vi budete našli među njima neće biti trenutak obračuna – biće to trenutak istine. Jer oni neće jedni drugima vaditi oči. Oni će se okrenuti ka vama. Zato što ste ih izdali“, zaključile su Demokrate.

Пратите нас на

Коментари2

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније