Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема
MNE Play
MNE Play

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Podgoricom

A.J. [ Adria ]

06. 05. 2025. 22:31 >> 22:31
Čitaj mi:

Mujović: Đaci i penzioneri imaće besplatan javni prevoz

Ðaci osnovnih i srednjih škola i penzioneri imaće besplatan javni prevoz od septembra, najavio je ekskluzivno na Adria televiziji gradonačelnik Podgorice Saša Mujović.

Što se tiče studenata – vjerovatno će biti, kako je rekao, neka minimalna cijena.

“To je jedan od načina na koje želimo da stimulišemo gradski prevoz i što manju upotrebu automobila. Što se tiče besplatnih školskih obroka, za sada od toga nema ništa”, istakao je Mujović.

On je kazao i da će odmaralište u Sutomoru obnoviti Glavni grad.

“Neko prije nas je odlučio da to devastira i prepusti zubu vremena. Tamo imamo ruševine umjesto dječije odmaralište. Nama je cilj da tamo opet nikne odmaralište i biće opštinsko i reprezentativno”, poručio je Mujović.

Пратите нас на

Коментари0

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније