Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема
MNE Play
MNE Play

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Crnom Gorom

[ RTHN ]

04. 05. 2023. 17:39 >> 07:03
1

NAPLATA OD SJUTRA

Trajekt "Igalo" počeo da saobraća

Trajekt „Igalo“ preduzeća Pomorski saobraćaj, kojeg je za potrebe linije Kamenari-Lepetane iznajmilo Morsko dobro, zvanično je počeo da saobraća.

Kako je za RTHN kazao Ivo Kordić iz Morskog dobra, naplata karata na ovoj trajektnoj liniji počeće sutra.

Danas su obavljene formalnosti oko usaglašavanja ugovora o zakupu.Trajekt "Igalo" izgrađen je 1982. godine na Korčuli, kapaciteta 44 vozila.

Blažo Rađenović, predsjednik Upravnog odbora Morskog dobra, potvrdio je juče za Portal RTCG da će zakup trajekta „Igalo“ sa posadom koštati Morsko dobro 1.000 eura dnevno. Kazao je i da će do kraja maja u funkciji biti šest plovila, a da će sa naplatom karata početi u petak.

Пратите нас на

Коментари1

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније