Црна хроника
14. 10. 2022. 16:52 >> 16:52
НА КОНИКУ
Ухапшен осумњичени за подметање пожара на аутомобилу
Полиција је у Подгорици ухапсила З.П. (34) због сумње да је синоч послије поноћи у насељу Коник подметнуо пожар на аутомобилу марке "БМW" у власништву Х.Ф. (25).
"Службеници Одјељења безбједности Подгорица су, предузимајући интензивне мјере и радње из своје надлежности, у кратком року расвијетлил подметање пожара на возилу које се догодило синоћ око поноћи", саопштено је из Управе полиције.
Он се сумњичи да је извршио кривично дјело уништење и оштећење туђе ствари.
"Сумња се да је З.П. синоћ око 00.15 часова у насељу Коник подметнуо пожар на возилу марке "БМW" у власништву Х.Ф. (25), којом приликом је наступила већа материјална штета", казали су из полиције и додали да ће осумњичени уз кривичну пријаву бити приведен државном тужиоцу у Основном државном тужилаштву у Подгорици.
Коментари 0
остави коментар