Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема
MNE Play
MNE Play

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Hronika

01. 07. 2025. 16:25 >> 16:25

Sudar tri vozila u tunelu Ćafe, jedan od vozača bio pod dejstvom alkohola

Na magistralnom putu Bar- Ulcinj danas oko 15 časova dogodila se saobraćajna nezgoda u kojoj su učestvovala tri vozila. Jedan od učesnika u saobraćaju je bio pod dejstvom alkohola.

 

Do sudara je došlo u tunela Ćafe. Uviđaj je u toku.

“Do udesa je došlo usljed kontakta automobila marke ‘Opel Astra’ kragujevačkih registarakih oznaka, kojim je upravljao državljanin Srbije, A.S. (43), “Škode“ za čijim je volanom bio Baranin D.E.(67) i automobila marke ‘Audi A6’ (bez registarskih oznaka) kojeg je vozio D.K. (24) iz Bara. A. S. je bio pod dejstvom alkohola u koncentraciji 2.07 odsto”, naveli su iz policije.

Saobraćaj na ovoj dionici se odvija naizmjenično.

Пратите нас на

Коментари0

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније