Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Ostali sportovi

D.B.

07. 02. 2025. 11:39 >> 11:39
Čitaj mi:

Horhe Martin: Ne znam šta se dogodilo

Aktuelni šampion Moto GP Horhe Martin stigao je u bolnicu u Barseloni gdje će biti operisan nakon strašnog pada koji je doživio na testiranjima u Sepangu.

Martin je snažno udario glavom, a zadobio je i prelome desne šake i lijevog stopala. Odmah je bilo jasno da neće moći da prođe bez operacije.

„Ne znam šta se dogodilo. Šteta je jer sam baš izašao sa novim gumama i nismo baš imali prilike mnogo da radimo. Ali, znam da Marko Beceki radi sjajan posao i siguran sam da ćemo naći način da budemo brzi“, rekao je Horhe Martin i zahvalio se novinarima koji su ga čekali ispred bolnice u Barseloni gdje su ga dočekali i ljekari.

Vozač Aprilije je izgubio kontrolu nas svojim motociklom i veoma snažno udario u tlo.

U tom padu je zadobio zatvorenu frakturu pete metakarpalne kosti desne šake, kao i zatvorenu frakturu treće, četvrte i pete metatarzalne lijevog stopala, potvrdio je italijanski tim. Pored toga je izvesno pretrpeo i potres mozga.

Пратите нас на

Коментари0

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније