- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Košarka
21. 04. 2024.
12:13 >> 12:14
Čitaj mi:
Veliko ime u kancelariji turskog tima
Bjelica kod Radonjića: Bivši košarkaš postaje sportski direktor Baščešehira
Bivši srpski košarkaš Nemanja Bjelica postaće sportski direktor turskog Baščešehira od naredne sezone, objavio je danas zvanično turski klub.
Ekipa koju sa klupe predvodi naš košarkaški stručnjak Dejan Radonjić dobija tako veliko ime u svojoj kancelariji.
Bjelica je igrao pored Crvene zvezde u Baskoniji kod našega Duška Ivanovića, Fenerbahčeu prije nego što je prešao u NBA ligu.
U posljednjoj sezoni turskog kluba postao je MVP Evrolige 2015. godine i sa tim rezimeom je pojačao Minesotu Timbervulvse, a igrao je i za Sakramento Kingse, Majami Hit, i Golden Stejt Voriorse.
Sa ekipom Golden Stejta osvojio je NBA prsten 2022. godine, nakon čega se vratio u Fenerbahče ali tamo je zagrao tek 3. marta jer je prethodno imao ozbiljnu povred lista.
Spekulisalo se ove sezone da je trebalo da se vrati u Crvenu zvezdu, ali taj dio ostaje pod velom pretpostavki, pogotovo jer se pominju i ne baš dobri odnosi upravo sa Ivanovićem koji ga navodno nije želio u rosteru.
Bjelica je 23. marta ove godine zvanično najavio da ide u penziju, ali po svemu sudeći neće dugo biti van košarke.
Bahčešehir igra finale FIBA Evropskog kupa gdje jure zaostatak od 11 poena iz prvog duela sa njemačkim Kemnicom.
Коментари0
Остави коментар