- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Košarka
17. 11. 2023.
23:28 >> 23:28
ABA 2 LIGA
Podgorica poražena od Šenčura
Košarkaši Podgorice poraženi su večeras od Šenčura (71:68), u petom kolu ABA 2 lige.
Naš tim je tako prekinuo niz od tri trijumfa , pa nakon pete runde ima skor 3-2, dok ekipa iz Slovenije nakon dva "balona” ima učinak 2-3.
Šenčur je kod vođstva Podgorice 39:36,napravio seriju 26:6 i stigao do plus 17 (62:45), da bi uoči posljednjih deset minuta vodili 64:48.
Ali, Podgorica se nije predavala, odgovorila je serijom 18:3 i na 2.14 prije kraja prišla na samo poen zaostatka (67:66), koliko je bilo i minut prije kraja, kada je Miler pogodio za 69:68.
Potom je naš tim prokockao napad za preokret, da bi pet sekundi prije kraja nakon što je Murić promašio oba bacanja, Đapa fauliran ofanzivnog skoka. Ubacio je oba bacanja i donio svom timu prednost 71:68.
Crnogorski tim imao je četiri sekunde za napad i da izbori produžetak, ali šut za tri poena nije pogodio Miler..
Četiri igrača u timu Podgorice bila su dvocifrena – Brnović je ubacio 17 poena, uz 6 skokova, Kunc je dodao 15, imao i 8 skokova, Miler 14, a dabl dabl imao je Anđušić 13 poena i 10 skokova. Slaj i Žižić ubacili su po 4, Đukanović 1.
Коментари0
Остави коментар