- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Košarka
07. 09. 2023.
12:47 >> 12:51
PRIJEM U VILI GORICA
Košarkaši sjutra kod Abazovića
Predsjednik Vlade Dritan Abazović upriličiće sjutra u Vili "Gorica" svečani doček za seniorsku košarkašku reprezentaciju Crne Gore, koja je na Svjetskom prvenstvu u Manili zauzela 11. poziciju.
Kako je najavljeno, prijem će početi u 14 sati.
Premijer je tokom susreta sa reprezentacijom Sjedinjenih Američkih Država (SAD), u okviru druge faze takmičenja, podrio košarkaše sa tribina u Manili.
Po povratku u Podgoricu, seletor Boško Radović je rekao da su zadovoljni i ponosi na rezultat, te da su ostvarili ono zbog čega su otišli i više od toga.
"Ponosan sam što smo bili do kraja na turniru. I ta utakmica sa Amerikom, a posebno sa Grčkom. Odigrali smo bez nekog straha, treme, a Grčka je ozbiljna ekipa, da se ne zavaravamo. Nijesmo se plašili pobjede. Sve u svemu, pozitivan nastup", poručio je Radović, koji se osvrnuo na istorijsku utakmicu protiv Sjedinjenih Američkih Država.
Selektor je kazao i da bi volio da se ponovo okupe u istom sastavu.
Коментари0
Остави коментар