Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема
MNE Play
MNE Play

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Fudbal

08. 07. 2025. 07:23 >> 10:10
1

Budućnost protiv jermenske Noe od 18 sati (TVCG2)

Crnogorski šampion Budućnost započinje novu evropsku avanturu – i to sa novim šefom stručnog štaba, Nenadom Lalatovićem, koji će premijerno voditi ekipu u utakmici protiv jermenske Noe od 18h (TVCG2).

Utakmica u Jerevanu biće prvi ispit za Lalatovića i njegov tim, koji su u kratkom vremenskom roku morali da se pripreme za izuzetno važno gostovanje. S obzirom na reputaciju trenera koji zna kako da motiviše ekipu očekuje se da Budućnost zaigra agresivno, hrabro i sa jasnim ciljem – da napravi pozitivan rezultat pred revanš u Podgorici.

"Očekuje nas teška utakmica, nismo ni mi ni oni u top formi. Raduje me dobra atmosfera u timu i to što nemamo povrijeđenih igrača. Sa nestrpljenjem očekujemo sjutrašnju utakmicu", kazao je Lalatović juče na presu.

"Plavi" će na stadionu "Abovjan" (kapacitet 3100 gledalaca) meč vjerovatno početi u sljedećem sastavu:

Mijatović - Grivić, Orahovac, Serikov, Gašević - Đuričković, Strumija, Piščević, Grbić, Ivanović - Bulatović.

Пратите нас на

Коментари1

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније