- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
10. 06. 2025.
10:33 >> 10:32
Nejmar želi da produži ugovor sa Santosom
Brazilski fudbaler Nejmar želi da produži ugovor sa Santosom, izjavio je danas njegov otac i agent, dodajući da porodica čini sve kako bi postigla dogovor sa upravom kluba.
Tridesettrogodišnji napadač pod ugovorom je sa Santosom do 30. juna, ali njegova budućnost je neizvjesna zbog brojnih povreda koje su ga pratile od februarskog povratka u matični klub.
"Želimo da ostane. Radimo sve što je u našoj moći da do toga dođe", rekao je Nejmar stariji, otac bivšeg fudbalera Barselone i Pari Sen Žermena.
"Imali smo ponude drugih klubova, ali smo ih odbili jer želimo da ima više vremena da se oporavi od povreda. Sljedećih šest mjeseci biće odlučujućih", dodao je Nejmar Sr.
Njegov sin se suočio s kritikama zbog pojavljivanja na karnevalu u Riju i u "Kings League" (takmičenju u fudbalu sedmorice) tokom perioda oporavka.
Nejmar se u Santos vratio poslije kratkog i neusješnog boravka u Saudijskoj Arabiji, gdje je u dresu Al Hilala odigrao samo sedam utakmica za 17 mjeseci, prije nego što je zadobio tešku povredu lijevog koljena.
Od povratka u Santos, klub u kojem je osvojio Kup Libertadores 2011. godine, Nejmar je odigrao četiri utakmice u brazilskom prvenstvu bez postignutog gola i sedam u regionalnom prvenstvu Sao Paula, na kojima je dao tri gola.
Коментари0
Остави коментар