- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Novosti dana
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- Muzički program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
22. 02. 2025.
20:19 >> 20:20
Čitaj mi:
Poker Girasija protiv Uniona, rutina Leverkuzena, siguran Majnc
Fenomenalnu utakmicu odigrao je Seru Girasi koji je u pobjedi Dortmunda od 6:0 protiv Union Berlina postigao čak četiri gola u 23. kolu Bundeslige.
Prvi u završnici poluvremena, u 40. minutu, a onda je u finišu meča, za osam minuta postigao tri gola, od 75. do 83. minuta. U strijelce se upisao i Bajer, dok je autogol postigao Leite.
Paskal Gros je takođe imao značajan učinak - čak četiri asistencije. Dortmund je prekinuo niz od dva poraza i konačno slavio u Bundesligi.
Leverkuzen je rutinski savladao Kil u gostima 2:0 i zadržao kakve-takve šanse za odbranu titule. Sve je šampion završio u prvih 45 minuta. Šik je pogodio za vođstvo, a konačan rezultat postavio je Adli.
Majnc je nastavio sa sjanim igrama i sada je na petom mjestu, makar privremeno. Mjac je otpor Sent Paulija slomio u posljednjih 20-ak minuta golovima Lia i Nodela.
Bohum je iznenadio Volfsburg u gostima 1:0. Tri zlata vrijedna boda u borbi za opstanak donio je Mašović golom u 55. minutu.
Iznenađenje je viđeno i u Menhengaldbahu, gdje je Augsburrg het-trikom Kloda Morisa ubjedljivo slavio 3:0.
Коментари0
Остави коментар