S.V.

24. 10. 2024. 23:08 >> 23:11

LIGA EVROPE

Remi Fenera i Junajteda, Lacio slavio u Holandiji, pobjede Totenhema i Bilbaa

Fenerbahče i Mančester junajted su remizirali u Istanbulu 1:1, u derbi meču trećeg kola Lige Evrope.

"Đavoli" su tako upisali i treći remi, dok je Fener stigao do petog boda (trijumf i dva remija).

Gosti su vodili golom Eriksena iz 15. minuta, bod domaćinu donio je Jusef En Nesiri, pogotkom u 49.

Treba reći da je početkom nastavka iskljuen Žoze Murinjo zbog rasprave sa arbitrirma.

Lacio Adama Marušića slavio je protiv Tventea u Holandiji (2:0) i ima maksimalan učinak.

Duel na stadionu "De Grolšp Veste" dobro je sudio crnogorski sudija, Nikola Dabanović.

Rimljanima je posao bio olakšan , jer je u 11. minutu, Dabanović opravdano pokazao direktan crveni karton domaćem golmanu Unerstalu, koji je van šesnaesterca oborio Adiju.

Lacio je poveo u 35. minutu preko Pedra, da bi u 87. minutu Isaksen, stavio tačku na meč.

Dabanović je 20 minuta prije kraja dosudio penal za Lacio, ali je nakon upotrebe VAR-a, preinačio odluku.

Marušić je proveo svih 90 minuta na terenu.

Maksimalan učinak nakon tri kola ima i Anderleht, nakon što je večeras savladao Ludogorec na svom terenu 2:0.

Minimalne pobjede su upisali Totenhem i Bilbao.

Rendžers je bio ubjedljiv protiv rumunskog FCSB-a 4:0.

Za goste je naš reprezentativac Risto Radunović igrao u drugom dijelu.

"Spursi" su kod kuće bili bolji od AZ Alkmara, presudio je gol Ričarlsiona, dok je Niko Vilijams donio trijumf Baskijicma na svom terenu protiv Slavije.