2. CFL

Lovćen podnio kandidaturu za Prvu ligu, Igalo produbilo krizu Grblja

Fudbaleri Lovćena pokazali su od početka ove sezone da su uz Rudar i Mladost DG rani favoriti za ulazak u 1. ligu CFL-a.

Cetinjani su odigrali rutinski protiv Koma i na kraju slavili ubjedljivih 3:0.

Nikola Draganić je prvi načeo gol gostiju, nakon što je Bujiša probio sa lijeve strane i ubacio loptu u šesnaesterac Koma.

Tim iz Prijestonice je potom kontrolisao utakmicu, ali do drugog gola je došao tek u 85. minutu nakon loše procjene golmana Danila Radoševića koji je prilikom ispucavanja pogodio kapitena Lovćena, a Bujiša je potom spretno reagovao i realizovao "poklon".

Konačan rezultat postavio je Lazar Stanišić.

Nakon pet kola Lovćen ne zna za poraz, ima tri pobjede i dva remija uz najbolju gol razliku 9:1.

Igalo je slavilo protiv Grblja kao gost 0:2.

Nekadašnji standardni prvoligaš iz Radanovića je vezao četvrti poraz. Nakon pobjeda protiv Ibra na otvaranju setozone, Grbalj je gubio redom od Iskre, Lovćena, Mladosti DG i Igala.

Gosti iz Boke su do pobjede došli golovima Aldina Adžovića i Jasmina Muhovića.

Interesantno Aldin Adžović je postigao gol u praktično prvom kontaktu sa loptom.

30-godišnji napadač je ušao u 46. minutu u 48. je uhvatio volej i postigao jedan od ljepših golova ove sezone.

Konačan rezultat je postavio bivši fudbaler Arsenala i Rudara Jasmin Muhović.