N. N.

04. 08. 2024. 22:56 >> 22:56

ULCINJANI OSVOJILI BAR

Istorijski trijumf Otranta, Dečić evrogolom do boda, pobjede Bokelja i Arsenala

Debi u Prvoj crnogorskoj fudbalskoj ligi nije mogao da bude bolji - Otrant-Olimpik je u lokalnom derbiju savladao Mornar na Topolici golom Anđela Rudovića u 8. minutu.

Kapiten Ulcinjana je sa ivice šesnaesterca zatresao mrežu Barana, koji do kraja nisu mogli da izjednače protiv ekipe Dejana Vukićevića.

Slavio je i povratnik u elitu, Bokelj, i to najlakše od svih, jer je u Kotoru porazio Jezero 2:0 pogocima Vladana Kordića u 24. i Dejana Pepića iz penala u 59. minutu.

U derbiju večeri Sutjeska i Dečić su remizirali - 1:1. Nikšićane je u vođstvo doveo Nikola Janjić u 28. minutu, u 59. je izjednačio Augusto Šagas i odmah se kandidovao za gol sezone.

Arsenal je na terenu Kampa FSCG bio bolji od Jedinstva. Za Tivćane su pogađali Marko Merdović u 56. i Damjan Mugoša u 80. minutu, pa je Bjelopoljcima uzaludan bio gol Srđana Šćepanovića u 70.

1. KOLO

Arsenal - Jedinstvo 2:1 (Merdović 56, Mugoša 80 - Šćepanović 70)

Bokelj - Jezero 2:0 (Kordić 24, Pepić 59. penal)

Mornar - Otrant-Olimpik 0:1 (Rudović 8)

Sutjeska - Dečić 1:1 (Janjić 28 - Šagas 59)

UTORAK

Budućnost - Petrovac 20.00

LIVE BLOG

22:18

Evrogol veziste Dečića Augusta Šagasa nakon kornera Draška Božovića za 1:1 u 59. minutu na gostovanju Sutjesci.

Опширније

22:10

Arsenal opet vodi od 80. minuta protiv Jedinstva, strijelac rezervista Damjan Mugoša.

Опширније

22:03

Jedinstvo je izjednačilo u 70. minutu, nakon velike gužve je pogodio Srđan Šćepanović.

Опширније

21:50

Bokelj ima 2:0 od 59. minuta - Igor Poček je iznudio penal, a realizovao ga Dejan Pepić.

Опширније

21:46

Arsenal je poveo na Kampu FSCG protiv Jedinstva, gol je dao Marko Merdović na asistenciju Abdelsameda Abdulahija.

Опширније

21:31

Vodi i Sutjeska protiv Dečića od 28. minuta. Đorđe Šaletić je dao povratnu loptu, a povratnik u redove Nikšićana Nikola Janić pogodio sa 13 metara.

Опширније

21:01

Vodi i drugi tim koji je prošle sezone igrao u Drugoj ligi - Bokelj. Kotorani su u 24. minutu poveli nakon kontre - Vasilije Čavor je odlično ubacio sa desne strane, a Vladan Kordić pogodio mrežu tima iz Plava.

Опширније

20:42

Otrant-Olimpik na debiju u CFL vodi protiv Mornara u Baru - gol sa ivice šesnaesterca je dao Anđelo Rudović u 8. minutu.