S.V.

16. 05. 2024. 23:33 >> 23:37

LA LIGA

Rutina Barse u Almeriji, dva gola Lopeza

Barselona je rutinski slavila na gostovanju Almeriji 2:0 , pa sada na drugom mjestu ima četiri boda više od Đirone.

Oba gola za Katalonce dao je talentovani Fermin Lopez.

Prvi u 14. minutu nakon ubacivanja Forta, a drugi u 67. minutu. Tada je asistent bio Serhi Roberto, a Lopez je bio precizan sa distance

Meč će posebno pamtiti golman Barse Mark Andre ter Štegen. Njemac je večeras 410. put branio za Barsu u zvaničnim utakmicama čime se izjednačio sa legendarnim Andonijem Zubizaretom na drugom mjestu po broju nastupa u dresu Katalonaca.