N.R.

16. 12. 2023. 23:06 >> 23:08

PRIMERA

Barseloni bod na Mestalji

Fudbaleri Valensije i Barselone igrali su neriješeno 1:1 u utakmici 17. kola španske Primere.

Barselona je povela golom Žoaa Felika sau 55. minutu, da bi konačan rezultat postavio Ugo Giljamon u 70.

Meč u prvih 45 minuta nije donio mnogo uzbuđenja, dok se situacija drastično promijenila u drugom dijelu, u kom je Barselona bila bolji rival i u par situacija mogla da dođe do drugog gola, ali je Kataloncima nedostajalo koncentraciji u završnici.

Barselona je treća na tabeli sa 35 bodova, dok je Valenija 10. sa 20 bodova.

Nešto ranije večeras Hetafe je sa 3:0 u gostima pobijedio Sevilju, dok je Atletik Bilbao s 2:0 trijumfovao protiv Atletiko Madrida.