Фудбал

Л.В.

29. 05. 2023. 19:20   >>  19:20

НАКОН ОТКАЗА КАНУ И САЛИХАМИЏИЋУ

Кимих огорчен на управу Бајерна: Не дају се откази на дан кад се слави титула

Фудбалер Бајерн Минхена Џошуа Кимих казао је да није очекивао да ће управа клуба на дан прославе титуле уручити отказе челницима клуба Оливеру Кану и Хасану Салихамиџићу.

"Моја осјећања су помјешана повом тога, не могу рећи да ми је свеједно", казао је један од најбољих фудбалера Бајерна.

Бајерн је у невјероватној завршници освојио 11. узастопну титулу првака Њемачке, испред Борусје из Дортмунда, а управа клуба је исти дан, након краја утакмице саопштила да су Кан и Салихамиџић "бивши".

"Не, нисам знао да ће они добити отказ. Изненадило нас је што се тако нешто догодило на дан прославе титуле првака. Независно од тога да ли мислите да је то добра или лоша одлука, клуб је могао сачекати два или три дана с објавом. Не желим да дајем оцјену да ли је одлука добра или лоша, али је чудно освојити титулу првака у таквој завршници Бундеслиге и онда добити такву вијест", казао је Кимих.

Он пак није желио да коментарише да ли мисли да је одлука исправна.

"То није у мом домету, имају људи који одлучују о томе".

Пратите нас на

Коментари 0

остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГ
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара.

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије