С.В. [ Mina ]

05. 11. 2022. 16:05 >> 16:04

DRUGA LIGA

Berane ubjedljivo protiv Mladosti, Zeta zaustavila Bokelj

Fudbaleri Zete i vodećeg Bokelja igrali su danas u Golubovcima 0:0, u utakmici 15. kola Druge crnogorske lige.

Remi Bokelja iskoristilo je Berane i pobjedom u derbiju kola protiv Mladosti 3:0 zaostatak za liderom šampionata smanjilo na dva boda.

Beranski tim do devete pobjede ove sezone vodili su Dejan Račić golovima u 47. i 55. i Stefan Čađenović u 72. minutu.

Mladost, koja je do ovog kola dijelila drugo mjesto sa ekipom Berana, upisala je četvrti poraz.

Kom je kao gost savladao Nikšić 3:1, golovima Vuka Ajkovića u 21, Lazara Kneževića u 52. iz jedanaesterca i Marka Kažića u 75. minutu.

Jedini pogodak za Nikšić postigao je Nikola Globarević u 69. minutu.

Pred svojim navijačima slavio je Grbalj protiv Podgorice 2:0.

Do četvrtog trijumfa ove sezone došao je golovima Marka Bojovića u 64. i Marka Đukanovića u 73. minutu.

Utakmica između Igala i Otrant Olimpika odgođena je zbog loših vremenskih uslova.

Bokelj je, nakon 15. kola, vodeći na tabeli sa 31 bodom.

Berane je drugo sa 29, dok su Mladost i Kom osvojili po 26 bodova.