Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема
MNE Play
MNE Play

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Fudbal

P.R. [ Beta ]

05. 09. 2022. 22:45 >> 22:56

ALEGRI SAOPŠTIO

Pogba ipak ide na operaciju koljena

Fudbaler Juventusa Pol Pogba odlučio je da operiše povrijeđeno desno koljeno, dva i po mjeseca prije početka Svjetskog prvenstva u Kataru, saopštio je trener italijanskog tima Masimilijano Alegri.

"Pogba je jutros izašao na trening, ali je stao i odlučio da se operiše", rekao je Alegri na konferenciji za novinare uoči meča protiv Pari Sen Žermena u Ligi šampiona.

Pogba je u julu doživio povredu koljena, ali je tada odlučio da ne ide na operaciju kako bi sačuvao svoje šanse da bude dio tima Francuske na Mundijalu.

Početkom avgusta odlučeno je da će biti podvrgnut "konzervativnoj terapiji od pet nedjelja", ali to liječenje nije donio željene rezultate.

Pol Pogba se u ljetnjem prelaznom roku vratio u Juventus, nakon što je šest godina proveo u Mančester junajtedu.

Пратите нас на

Коментари0

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније