- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Fudbal
26. 06. 2025.
16:15 >> 16:17
Sutjeska se ne zaustavlja: Potpisao Aleksandar Šćekić
Doskrašnji vezista Partizana Aleksandar Šćekić novi je fudbaler Sutjeske, saopštio je klub iz Nikšića.
On je odigrao šest sezona ukupno za "crno-bijele" u dva mandata.
“Bomba kraj Bistrice. 33-godišnji vezista dolazi u naš klub iz Partizana, gdje je u dva mandata proveo šest sezona u kojima je nastupao na 186 utakmica, postigao 14 golova i upisao 10 asistencija.
Svoj fudbalski put je počeo u rodnim Beranama, a u bogatoj karijeri je odigrao preko 300 utakmica za domaće i klubove u inostranstvu.“, naveli su Nikšićani.
Šćekić je u karijeri igrao još za Lovćen, Jedinstvo, Bokelj, turski Gencerbirligi, Zagleblje Lubin, Diba Fujairah iz Ujedinjenih Arapskih Emirata i Hapoel Haifu.
Prošao je sve mlađe kategorije reprezentacije Crne Gore, a za "sokole" je odigrao 40 utakmica.
Nikšićani su ranije danas ozvaničili i dovođenje Alekse Golubovića iz Petrovca. U ovom prelaznom roku, Sutjeska je angažovala još Meda Jukovića, Vasilija Čavora i Marka Šimuna.
Коментари0
Остави коментар