S.V. [ Beta ]

24. 01. 2022. 19:12   >>  19:13

AFRIČKI KUP NACIJA

Gambija pobijedila Gvineju i plasirala se u četvrtfinale

Fudbaleri Gambije plasirali su se večeras u četvrtfinale Afričkog kupa nacija, nakon što su savladali Gvineju sa 1:0.

Strijelac pobjedonosnog gola za Gambiju bio je napadač italijanske Bolonje Musa Barou u 71. minutu.

Oba tima su meče završila sa 10 igrača na terenu. Prvo je u selekciji Gambije u 87. minutu drugi žuti karton dobio Jusufe Njie, da bi u četvrtom minutu sudijske nadoknade vremena crveni karton dobio i igrač Gvineje Ibrahima Konte.

Gambija će se u četvrtfinalu sastati sa boljim iz duela Kameruna i Komorskih Ostrva.