O.Z. [ Beta ]

23. 01. 2022. 18:34   >>  19:03

GOLOM U NADNOKNADI

Real spašavao bod protiv Elčea

Fudbaleri Real Madrida i Elčea odigrali su večeras neriješeno 2:2, u 22. kolu španske La Lige.

Golove za Real Madrid postigli su Luka Modrić iz penala u 82. i Eder Militao u drugom minutu sudijske nadoknade vremena.

Strijelci za Elče bili su Lukas Boje u 42. i Pere Milja u 76. minutu.

Real je prvi sa 50 bodova, četiri više od drugoplasirane Sevilje. Elče je 15. sa 23 boda.

U narednom kolu, Real će dočekati Granadu, dok će Elče ugostiti Alaves.

Ranije danas, fudbaleri Osasune pobijedili su danas na gostujućem terenu Granadu sa 2:0, u utakmici 22. kola španskog prvenstva.

Osasuna je povela u 65. minutu golom Davida Garsije, a pobjedu je obezbijedio Kike Garsija pogotkom u 90. minutu.

Osasuna sada ima sedam pobjeda i 11. je na tabeli sa 28 bodova.

Granada je pretrpjela drugi uzastopni poraz, ukupno osmi u ligi i zauzima 14. mjesto na tabeli sa 28 bodova.