P.R. [ Beta ]

09. 01. 2022. 23:21   >>  23:27

PRIMERA

Remi Viljareala i Atletiko Madrida

Fudbaleri Viljareala i Atletiko Madrida odigrali su neriješeno 2:2, u meču 20. kola španske Primere.

Atletiko je na gostovanju poveo golom Anhela Koree, koji je u 10. minutu uputio precizan udarac sa pola terena.

Ekipa Viljareala je imala šansu da izjednači u 23. minutu, ali je golman Atletika Jan Oblak odbranio udarac Đerara Morena sa penala.

Viljareal do 1:1 dolazi šest minuta kasnije golom Paua Toresa, a Alberto Moreno golom u 58. minutu donosi vođstvo domaćoj ekipi.

Džefri Kondogbija je do kraja meča uspio da donese bod Atletiku, golom u 67. minutu, a isti igrač je u drugom minutu nadoknade isključen poslije drugog žutog kartona.

Atletiko je četvrti na tabeli sa 33 boda, a Viljareal je na osmom mjestu sa četiri boda manje.

U narednom kolu aktuelni šampioni dočekuju Valensiju, dok Viljareal gostuje Elčeu.