04. 10. 2020. 20:17 >> 20:20

POLJAK PONOVO BLISTAO

"Poker" Levandovskog za pobjedu Bajerna

Bajern Minhen savladao je Hertu u meču 4. kola nemačke Bundeslige – 4:3 (1:0).Blistao je Robert Levandovski, koji je postigao sva četiri gola.

Poslije debakla i poraza od Hofenhajma u prošlom kolu, Bajern je i ove nedjelje bio pred nezgodnim ishodom, ali je na kraju u nadoknadi vremena sa bijele tačke savladao Hertu 4:3.

Bajernu je u 36. minutu poništen gol jer je Tomas Miler bio u ofsajdu, ali su Bavarci ipak prvo poluvrijeme riješili u svoju korist nakon pogotka Roberta Levandovskog u 40. minutu.

Levandovski je bio strijelac i drugog gola u 51. minutu, a zatim slijedi period bolje igre Herte.

Kordoba je u 60. minutu smanjio na 2:1, a 11. minuta kasnije Kuna pogađa za izjednačenje.

Levandovski u 85. minutu postiže treći gol, tri minuta kasnije uzvraća Ngankam.

A, onda u drugom minutu nadoknade penal za Bajern. I još jednom Levandovski za konačnih 4:3 i trijumf svog tima.