Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема
MNE Play
MNE Play

Подешавaња

Умањи / Увећај

Изаберите тему

Основна тема
Црно/бијела тема
Инверзна тема

Zanimljivosti

19. 08. 2013. 23:01 >> 02:35
1

ULJEPŠAVANJE ZA REKLAMU

Fotošopiranje Mekdonaldsovog čizburgera

Iako je fotošop alatka koja se najčešće koristi da manekenkama "podari" zategnuta lica ili savršene dimenzije, dizajneri ponekad svoju "magiju" primjenjuju i na hrani, možda čak i preciznije.

Sigurno ste se zbog fotografije nekog "sočnog" hamburgera, sendviča ili pomfrita, zaustavili ispred neke brze hrane kako bi utolili glad. U postavljenom videu pogledajte kako izgleda "fotošopranje" jednog čizburgera, i šta sve kompanije rade kako bi privukle što više mušterija.

Пратите нас на

Коментари1

Остави коментар

Остави коментар

Правила коментарисања садржаја Портала РТЦГВише
Поштујући начело демократичности, као и право грађана да слободно и критички износе мишљење о појавама, процесима, догађајима и личностима, у циљу развијања културе јавног дијалога, на Порталу нијесу дозвољени коментари који вријеђају достојанство личности или садрже пријетње, говор мржње, непровјерене оптужбе, као и расистичке поруке. Нијесу дозвољени ни коментари којима се нарушава национална, вјерска и родна равноправност или подстиче мржња према ЛГБТ популацији. Неће бити објављени ни коментари писани великим словима и обимни "copy/paste" садрзаји књига и публикација.Задржавамо право краћења коментара. Мање

Да бисте коментарисали вијести под вашим именом

Улогујте се

Најновије

Најчитаније