- Hronika
- Kolumne
-
Radio
- Izdvajamo
-
Emisije
- Dokumentarni program
- Pop top
- Europuls
- Zrno po zrno
- Radio ordinacija
- Kulturna panorama
- Zelena priča
- Epoleta
- +382
- Spona
- Svijet jednakih šansi
- Matica
- Život po mjeri čovjeka
- Link
- Izokrenuti svijet
- Koracima mladih
- Moja profesija je...
- Sportski program
- Kulturno-umjetnički program
- Muzički program
- Koracima prošlosti
- Naučno-obrazovni program
- RCG
- R98
- Programska šema
- Trofej Radija Crne Gore
- Frekvencije
- Radio drama
Stil
05. 06. 2025.
11:35 >> 11:35
Andrea Nikolić poziva ljepotice svijeta u Crnu Goru: Moje srce i vrata su otvoreni za sve sestre
Crnogorska misica, Andrea Nikolić, vlasnica titule Miss Multimedia, pozvala je svjetske ljepotice da dođu u Crnu Goru. "Uvijek ćete imati prijatelja u Crnoj Gori, a moja vrata (i srce) su vam uvijek otvoreni", poručila je Andrea na društvenoj mreži Instagram.
Andrea je u Indiji na izboru za mis svijeta osvojila titulu Miss Multimedia i plasirala se među 40 najljepših. Jedan od najljepših segmenata izbora za mis svijeta za Andreu Nikolić bio je susret sa nevjerovatnim ženama iz cijelog svijeta.
Sada ih je putem Instagrama pozvala da dođu u Crnu Goru.
“Oproštaj je bio daleko najteži dio, ali sam beskrajno zahvalna na svakom smijehu, svakoj zajedničkoj priči i svim nezaboravnim trenucima koje smo zajedno stvorile. Mnogo sam naučila od svake od vas i te lekcije nosim sa ljubavlju. Uvijek ćete imati prijatelja u Crnoj Gori, a moja vrata (i srce) su vam uvijek otvoreni. Hvala vam što ste duša ovog putovanja. Mis svijeta mi je dao sestre za cio život”, napisala je Andrea.
Коментари0
Остави коментар